Pomorski Futbol Cup 2016 - seniorzy - szczegółowy harmonogram (aktualizacja)  - Pomorski Futbol Cup
13. grudnia 2016
16-18. grudnia 2016 na Hali w Przodkowie zostanie rozegrany turniej Pomorski Futbol Cup 2016 w kategorii seniorów. Poniżej prezentujemy podział na grupy oraz szczegółowy harmonogram.

WSZYSTKIE DRUŻYNY BIORĄCE UDZIAŁ W FAZIE GRUPOWEJ WEZMĄ TAKŻE UDZIAŁ W NIEDZIELNEJ FAZIE PUCHAROWEJ (1/16 FINAŁU)

Grupa A - piątek 16 grudnia, godz. 18:00 - 21:00

1. Sajmon Team
2. Old Kowales
3. Budmax Przodkowo
4. Hemako Sztutowo
5. Hala Przodkowo
6. Maniara Gdansk

18:00 Sajmon Team - Maniara Gdańsk
18:12 Old Kowales - Hala Przodkowo
18:24 Budmax Przodkowo - Hemako Sztutowo
18:36 Sajmon Team - Old Kowales
18:48 Maniara Gdańsk - Hemako Sztutowo
19:00 Hala Przodkowo - Budmax Przodkowo
19:12 Old Kowales - Maniara Gdańsk
19:24 Budmax Przodkowo - Sajmon Team
19:36 Hemako Sztutowo - Hala Przodkowo
19:48 Old Kowales - Budmax Przodkowo
20:00 Maniara Gdańsk - Hala Przodkowo
20:12 Sajmon Team - Hemako Sztutowo
20:24 Budmax Przodkowo - Maniara Gdańsk
20:36 Hemako Sztutowo - Old Kowales
20:48 Hala Przodkowo - Sajmon Team

Grupa B - sobota 17 grudnia, godz. 9:30 - 13:30

1. Niewidomi Kielce
2. Top Trans Toporek
3. BORKOWO-GRUNTCASE
4. KS Kczewo
5. WOLNE MIEJSCE

09:30 Top Trans Toporek - -
09:42 Borkowo - Gruntcase - KS Kczewo
10:18 Niewidomi Kielce - Top Trans Toporek
10:30 - - Borkowo - Gruntcase
11:06 Niewidomi Kielce - KS Kczewo
11:18 Top Trans Toporek - Borkowo - Gruntcase
11:54 KS Kczewo - -
12:06 Borkowo - Gruntcase - Niewidomi Kielce
12:42 KS Kczewo - Top Trans Toporek
12:54 - - Niewidomi Kielce

Grupa C - sobota 17 grudnia, godz. 9:30 - 13:30

1. Grubasy Kolbudy
2. Auto Max Parts Szemud
3. Katowice Nocą
4. GKS Przodkowo
5. OSP Częstkowo

09:54 Auto Max Parts Szemud - OSP Częstkowo
10:06 Katowice Nocą - GKS Przodkowo
10:42 Grubasy Kolbudy - Auto Max Parts Szemud
10:54 OSP Częstkowo - Katowice Nocą
11:30 Grubasy Kolbudy - GKS Przodkowo
11:42 Auto Max Parts Szemud - Katowice Nocą
12:18 GKS Przodkowo - OSP Częstkowo
12:30 Katowice Nocą - Grubasy Kolbudy
13:06 GKS Przodkowo - Auto Max Parts Szemud
13:18 OSP Częstkowo - Grubasy Kolbudy

Grupa D - sobota 17 grudnia, godz. 13:45 - 17:45

1. Doner King Zblewo
2. Sparta Kleszczewo II
3. Łupaj Siupaj
4. SMS Bytów
5. TAI WORK

13:45 Sparta Kleszczewo II - TAI WORK
13:57 Łupaj Siupaj - SMS Bytów
14:33 Doner King Zblewo - Sparta Kleszczewo II
14:45 TAI WORK - Łupaj Siupaj
15:21 Doner King Zblewo - SMS Bytów
15:33 Sparta Kleszczewo II - Łupaj Siupaj
16:09 SMS Bytów - TAI WORK
16:21 Łupaj Siupaj - Doner King Zblewo
16:57 SMS Bytów - Sparta Kleszczewo II
17:09 TAI WORK - Doner King Zblewo

Grupa E - sobota 17 grudnia, godz. 13:45 -  17:45

1. Firma Kołaszewski Bytów
2. Balsam Pomorski
3. Sparta Kleszczewo
4. Albatraoz
5. Vamos Gdańsk

14:09 Balsam Pomorski - Vamos Gdańsk
14:21 Sparta Kleszczewo - Albatraoz
14:57 Firma Kołaszewski Bytów - Balsam Pomorski
15:09 Vamos Gdańsk - Sparta Kleszczewo
15:45 Firma Kołaszewski Bytów - Albatraoz
15:57 Balsam Pomorski - Sparta Kleszczewo
16:33 Albatraoz - Vamos Gdańsk
16:45 Sparta Kleszczewo - Firma Kołaszewski Bytów
17:21 Albatraoz - Balsam Pomorski
17:33 Vamos Gdańsk - Firma Kołaszewski Bytów

Grupa F - sobota 17 grudnia, godz. 18:00 - 21:00

1. Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
2. Specjalni Bytów
3. Bryza Sztutowo
4. Centrum Pelplin
5. Elas-Pol Niestepowo
6. Wodomex Bojano

18:00 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL - Wodomex Bojano
18:12 Specjalni Bytów - Elas-Pol Niestępowo
18:24 Bryza Sztutowo - Centrum Pelplin
18:36 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL - Specjalni Bytów
18:48 Wodomex Bojano - Centrum Pelplin
19:00 Elas-Pol Niestępowo - Bryza Sztutowo
19:12 Specjalni Bytów - Wodomex Bojano
19:24 Bryza Sztutowo - Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
19:36 Centrum Pelplin - Elas-Pol Niestępowo
19:48 Specjalni Bytów - Bryza Sztutowo
20:00 Wodomex Bojano - Elas-Pol Niestępowo
20:12 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL - Centrum Pelplin
20:24 Bryza Sztutowo - Wodomex Bojano
20:36 Centrum Pelplin - Specjalni Bytów
20:48 Elas-Pol Niestępowo - Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL

Faza Pucharowa 18. grudnia 2016 (niedziela)

1/16 finału:

(1) A1 - B5 10:00
(2) C2 - E4 10:20
(3) B1 - A5 10:40
(4) D2 - C4 11:00

(5) C1 - D5 12:00
(6) E2 - A4 12:20
(7) D1 - C5 12:40
(8) F2 - B4 13:00

(9) E1 - F5 14:00
(10) B3 - D4 14:20
(11) B2 - E5 14:40
(12) A3 - F4 15:00

(13) A2 - F6 16:00
(14) C3 - E3 16:20
(15) F1 - A6 16:40
(16) D3 - F3 17:00

1/8 finału:

(17) 1-2 11:20
(18) 3-4 11:40

(19) 5-6 13:20
(20) 7-8 13:40

(21) 9-10 15:20
(22) 11-12 15:40

(23) 13-14 17:20
(24) 15-16 17:40

1/4 finału

(25) 17-18 18:00
(26) 19-20 18:20
(27) 21-22 18:40
(28) 23-24 19:00

1/2 finału

(29) 25-26 19:20
(30) 27-28 19:40

mecz o 3. miejsce

(31) 20:00

finał

(32) 20:20

Aktualne wyniki z turnieju będą podawane na stronie: cup.pomorskifutbol.pl

Dodaj komentarz: