W finale Doner King pokonał Omidę Hemako Sztutowo 1-0, rewanżując się za porażkę w finale z 2015 roku.
W turnieju wzięło udział 31 drużyn.
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
FOTORELACJA Z TURNIEJU - PORTAL SPORTNAKASZUBACH.PL - MECZE SOBOTNIE
FOTORELACJA Z TURNIEJU - PORTAL SPORTNAKASZUBACH.PL - MECZE FINAŁOWE
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Andrzej Kaszuba (Hala Przodkowo)
Najlepsza bramkarz: Sebastian Filbrandt (Doner King Zblewo)
Najlepszy zawodnik: Patryk Ziarko (Omida Hemako Sztutowo)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Hala Przodkowo | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 14 - 2 |
2. | Omida Hemako Sztutowo | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6 - 1 |
3. | Budmax Przodkowo | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 3 - 4 |
4. | Maniara Gdańsk | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 - 7 |
5. | Old Kowales | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 - 7 |
6. | Sajmon Team | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 - 10 |
Sajmon Team 0-2 Maniara Gdańsk
Old Kowales 0-2 Hala Przodkowo
Budmax Przodkowo 0-0 Omida Hemako Sztutowo
Sajmon Team 0-1 Old Kowales
Maniara Gdańsk 0-0 Omida Hemako Sztutowo
Hala Przodkowo 3-0 Budmax Przodkowo
Old Kowales 1-1 Maniara Gdańsk
Budmax Przodkowo 2-1 Sajmon Team
Omida Hemako Sztutowo 0-1 Hala Przodkowo
Old Kowales 0-0 Budmax Przodkowo
Maniara Gdańsk 0-5 Hala Przodkowo
Sajmon Team 0-2 Omida Hemako Sztutowo
Budmax Przodkowo 1-0 Maniara Gdańsk
Omida Hemako Sztutowo 4-0 Old Kowales
Hala Przodkowo 3-2 Sajmon Team
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Top Trans Toporek | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 8 - 2 |
2. | Niewidomi Kielce | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6 - 5 |
3. | KS Kczewo | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 5 - 5 |
4. | Borkowo - Gruntcase | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 - 9 |
Borkowo - Gruntcase 0-2 KS Kczewo
Niewidomi Kielce 2-0 Top Trans Toporek
Niewidomi Kielce 1-3 KS Kczewo
Top Trans Toporek 4-0 Borkowo - Gruntcase
Borkowo - Gruntcase 2-3 Niewidomi Kielce
KS Kczewo 0-4 Top Trans Toporek
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | GKS Przodkowo | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7 - 3 |
2. | OSP Częstkowo | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 6 - 2 |
3. | Katowice Nocą | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5 - 3 |
4. | Auto Max Parts Szemud | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 - 6 |
5. | Grubasy Kolbudy | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 - 6 |
Auto Max Parts Szemud 0-3 OSP Częstkowo
Katowice Nocą 1-3 GKS Przodkowo
Grubasy Kolbudy 0-1 Auto Max Parts Szemud
OSP Częstkowo 0-0 Katowice Nocą
Grubasy Kolbudy 0-1 GKS Przodkowo
Auto Max Parts Szemud 0-1 Katowice Nocą
GKS Przodkowo 1-2 OSP Częstkowo
Katowice Nocą 3-0 Grubasy Kolbudy
GKS Przodkowo 2-0 Auto Max Parts Szemud
OSP Częstkowo 1-1 Grubasy Kolbudy
grupa D
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Doner King Zblewo | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 6 - 1 |
2. | Sparta Kleszczewo II | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 5 - 3 |
3. | TAI WORK | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 3 - 1 |
4. | SMS Bytów | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 - 4 |
5. | Łupaj Siupaj | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 - 9 |
Sparta Kleszczewo II 0-0 TAI WORK
Łupaj Siupaj 0-1 SMS Bytów
Doner King Zblewo 1-1 Sparta Kleszczewo II
TAI WORK 2-1 Łupaj Siupaj
Doner King Zblewo 2-0 SMS Bytów
Sparta Kleszczewo II 3-2 Łupaj Siupaj
SMS Bytów 0-1 TAI WORK
Łupaj Siupaj 0-3 Doner King Zblewo
SMS Bytów 0-1 Sparta Kleszczewo II
TAI WORK 0-0 Doner King Zblewo
grupa E
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Albatraoz | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 12 - 2 |
2. | Sparta Kleszczewo | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7 - 5 |
3. | Vamos Gdańsk | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4 - 4 |
4. | Firma Kołaszewski Bytów | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 - 9 |
5. | Balsam Pomorski | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 - 10 |
Balsam Pomorski 1-2 Vamos Gdańsk
Sparta Kleszczewo 0-3 Albatraoz
Firma Kołaszewski Bytów 2-1 Balsam Pomorski
Vamos Gdańsk 1-1 Sparta Kleszczewo
Firma Kołaszewski Bytów 1-4 Albatraoz
Balsam Pomorski 0-3 Sparta Kleszczewo
Albatraoz 2-0 Vamos Gdańsk
Sparta Kleszczewo 3-1 Firma Kołaszewski Bytów
Albatraoz 3-1 Balsam Pomorski
Vamos Gdańsk 1-0 Firma Kołaszewski Bytów
grupa F
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Wodomex Bojano | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 11 - 3 |
2. | Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 11 - 8 |
3. | Elas-Pol Niestępowo | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 11 - 6 |
4. | Specjalni Bytów | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8 - 8 |
5. | Bryza Sztutowo | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4 - 8 |
6. | Centrum Pelplin | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 - 16 |
Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL 0-3 Wodomex Bojano
Specjalni Bytów 1-3 Elas-Pol Niestępowo
Bryza Sztutowo 1-0 Centrum Pelplin
Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL 2-1 Specjalni Bytów
Wodomex Bojano 4-1 Centrum Pelplin
Elas-Pol Niestępowo 3-1 Bryza Sztutowo
Specjalni Bytów 2-2 Wodomex Bojano
Bryza Sztutowo 1-2 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
Centrum Pelplin 1-4 Elas-Pol Niestępowo
Specjalni Bytów 2-1 Bryza Sztutowo
Wodomex Bojano 1-0 Elas-Pol Niestępowo
Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL 5-2 Centrum Pelplin
Bryza Sztutowo 0-1 Wodomex Bojano
Centrum Pelplin 0-2 Specjalni Bytów
Elas-Pol Niestępowo 1-2 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
1/16 finału
Hala Przodkowo - wolny los
OSP Częstkowo 5-5 k. 3-1 Firma Kołaszewski Bytów
Top Trans Toporek 1-0 Old Kowales
Sparta Kleszczewo II 0-5 vo Auto Max Parts Szemud
GKS Przodkowo 2-2 k. 4-5 Łupaj Siupaj
Sparta Kleszczewo 2-1 Maniara Gdańsk
Doner King Zblewo 2-0 Grubasy Kolbudy
Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL 3-1 Borkowo - Gruntcase
Albatraoz 8-0 Bryza Sztutowo
KS Kczewo 0-2 SMS Bytów
Niewidomi Kielce 1-0 Balsam Pomorski
Budmax Przodkowo 3-1 Specjalni Bytów
Omida Hemako Sztutowo 5-0 vo Centrum Pelplin
Katowice Nocą 1-4 Vamos Gdańsk
Wodomex Bojano 2-2 k. 3-2 Sajmon Team
TAI WORK 1-0 Elas-Pol Niestępowo
1/8 finału
Hala Przodkowo 4-0 OSP Częstkowo
Top Trans Toporek 5-0 Auto Max Parts Szemud
Łupaj Siupaj 3-2 Sparta Kleszczewo
Doner King Zblewo 3-0 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
Albatraoz 3-0 SMS Bytów
Niewidomi Kielce 1-0 Budmax Przodkowo
Omida Hemako Sztutowo 3-2 Vamos Gdańsk
Wodomex Bojano 2-0 TAI WORK
1/4 finału
Hala Przodkowo 2-1 Top Trans Toporek
Łupaj Siupaj 1-1 k. 1-3 Doner King Zblewo
Albatraoz 0-1 Niewidomi Kielce
Omida Hemako Sztutowo 3-0 Wodomex Bojano
1/2 finału
Hala Przodkowo 0-0 k. 2-3 Doner King Zblewo
Niewidomi Kielce 1-1 k. 1-3 Omida Hemako Sztutowo
o 3. miejsce
Hala Przodkowo 1-2 Niewidomi Kielce
finał
Doner King Zblewo 1-0 Omida Hemako Sztutowo
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
FOTORELACJA Z TURNIEJU - PORTAL SPORTNAKASZUBACH.PL - MECZE SOBOTNIE
FOTORELACJA Z TURNIEJU - PORTAL SPORTNAKASZUBACH.PL - MECZE FINAŁOWE