W turnieju wzięło udział 15 drużyn.
Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz: Mirosław Heron (Drzewiarz Oldboys Rzeczenica)
Najlepszy strzelec: Tomasz Broner (1912 Borkowo) - 10 bramek
Najlepszy zawodnik: Marcin Synoradzki (Red Devils Chojnice)
I miejsce - 1912 Borkowo
II miejsce - Red Devils Chojnice
III miejsce - JR Pogórze Oldboye Gdynia
IV miejsce - Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Red-Devils Chojnice | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 7 - 1 |
2. | JR Pogórze Oldboye Gdynia | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 5 |
3. | Drutex Bytovia Oldboys | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 3 |
4. | Oldboys Kolbudy | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 6 |
Drutex Bytovia Oldboys 1-0 Oldboys Kolbudy
Red-Devils Chojnice 2-1 JR Pogórze Oldboye Gdynia
Oldboys Kolbudy 2-1 JR Pogórze Oldboye Gdynia
Drutex Bytovia Oldboys 0-1 Red-Devils Chojnice
Red-Devils Chojnice 4-0 Oldboys Kolbudy
JR Pogórze Oldboye Gdynia 2-1 Drutex Bytovia Oldboys
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | 1912 Borkowo | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 13 - 0 |
2. | AREX Gdynia | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 - 4 |
3. | Autofarbex Przodkowo | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 - 5 |
4. | Jacofs Bytów | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 - 9 |
1912 Borkowo 7-0 Jacofs Bytów
Autofarbex Przodkowo 1-1 AREX Gdynia
Jacofs Bytów 0-1 AREX Gdynia
1912 Borkowo 3-0 Autofarbex Przodkowo
Autofarbex Przodkowo 1-1 Jacofs Bytów
AREX Gdynia 0-3 1912 Borkowo
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Eko-Color Bytów | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6 - 2 |
2. | U-99 Elbląg | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 5 - 2 |
3. | Jaguar Gdańsk | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 - 3 |
4. | Drzewiarz Oldboys Rzeczenica | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 - 9 |
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 1-3 Eko-Color Bytów
Jaguar Gdańsk 0-1 U-99 Elbląg
Eko-Color Bytów 2-0 U-99 Elbląg
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 1-2 Jaguar Gdańsk
Jaguar Gdańsk 1-1 Eko-Color Bytów
U-99 Elbląg 4-0 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
grupa D
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Sztutozzeria Sztutowo | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 - 1 |
2. | Maniara OldBoys | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 |
3. | DRV Iława | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 - 6 |
DRV Iława 3-1 Maniara OldBoys
Sztutozzeria Sztutowo 0-1 Maniara OldBoys
DRV Iława 0-5 Sztutozzeria Sztutowo
1/8 finału
1912 Borkowo 4-0 Oldboys Kolbudy
AREX Gdynia 4-1 Drutex Bytovia Oldboys
Autofarbex Przodkowo 1-3 JR Pogórze Oldboye Gdynia
Jacofs Bytów 1-4 Red-Devils Chojnice
Sztutozzeria Sztutowo 0-3 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
Maniara OldBoys 3-0 Jaguar Gdańsk
DRV Iława 0-1 U-99 Elbląg
Eko-Color Bytów - wolny los
o miejsca 9-11
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Oldboys Kolbudy | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5 - 3 |
2. | DRV Iława | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 |
3. | Autofarbex Przodkowo | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 |
Oldboys Kolbudy 2-2 Autofarbex Przodkowo
DRV Iława 1-3 Oldboys Kolbudy
Autofarbex Przodkowo 0-1 DRV Iława
1/4 finału
1912 Borkowo 1-0 Maniara OldBoys
AREX Gdynia 0-2 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
JR Pogórze Oldboye Gdynia 1-0 Eko-Color Bytów
Red-Devils Chojnice 2-0 U-99 Elbląg
o miejsca 5-8
Maniara OldBoys 3-0 Eko-Color Bytów
AREX Gdynia 0-3 U-99 Elbląg
Eko-Color Bytów 2-0 AREX Gdynia
Maniara OldBoys 0-3 U-99 Elbląg
1/2 finału
1912 Borkowo 2-1 JR Pogórze Oldboye Gdynia
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 1-2 Red-Devils Chojnice
o 3. miejsce
JR Pogórze Oldboye Gdynia 2-2 k. 2-1 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
finał
1912 Borkowo 5-1 Red-Devils Chojnice