W turnieju wzięło udział 13 drużyn.
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Oliwier Stenzel (GKS Przodkowo)
Najlepsza bramkarz: Marcin Skiba (GKS Morena Gdańsk)
Najlepszy zawodnik: Kacper Protas (UKS Olimpijczyk Kwakowo)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | GKS Przodkowo | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 5 - 0 |
2. | GKS Morena Gdańsk | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 4 - 0 |
3. | UKS Olimpijczyk Kwakowo | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 7 - 3 |
4. | Bravo | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 - 5 |
5. | AS Pomorze Chełm | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 - 11 |
GKS Morena Gdańsk 1-0 Bravo
AS Pomorze Chełm 0-1 GKS Przodkowo
Bravo 3-0 AS Pomorze Chełm
UKS Olimpijczyk Kwakowo 0-1 GKS Morena Gdańsk
AS Pomorze Chełm 0-5 UKS Olimpijczyk Kwakowo
GKS Przodkowo 2-0 Bravo
GKS Morena Gdańsk 2-0 AS Pomorze Chełm
UKS Olimpijczyk Kwakowo 0-2 GKS Przodkowo
GKS Przodkowo 0-0 GKS Morena Gdańsk
Bravo 0-2 UKS Olimpijczyk Kwakowo
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | UKS Olimpijczyk II Kwakowo | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 6 - 0 |
2. | GTS Czarna Dąbrówka | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6 - 2 |
3. | SL SOS Salos Słupsk | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4 - 3 |
4. | KS II Sulmin | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 - 11 |
UKS Olimpijczyk II Kwakowo 2-0 SL SOS Salos Słupsk
KS II Sulmin 0-5 GTS Czarna Dąbrówka
SL SOS Salos Słupsk 1-1 GTS Czarna Dąbrówka
UKS Olimpijczyk II Kwakowo 3-0 KS II Sulmin
KS II Sulmin 0-3 SL SOS Salos Słupsk
UKS Olimpijczyk II Kwakowo 1-0 GTS Czarna Dąbrówka
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | UKS Olimpijczyk III Kwakowo | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4 - 1 |
2. | KP Starogard | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 - 1 |
3. | KS Sulmin | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 - 0 |
4. | GKP Barca 2005/2006/2007 Bolszewo | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 - 4 |
KP Starogard 1-1 UKS Olimpijczyk III Kwakowo
KS Sulmin 0-0 GKP Barca 2005/2006/2007 Bolszewo
GKP Barca 2005/2006/2007 Bolszewo 0-1 KP Starogard
UKS Olimpijczyk III Kwakowo 0-0 KS Sulmin
KS Sulmin 0-0 KP Starogard
GKP Barca 2005/2006/2007 Bolszewo 0-3 UKS Olimpijczyk III Kwakowo
o miejsca 9-13
AS Pomorze Chełm 0-4 KS II Sulmin
Bravo 1-1 GKP Barca 2005/2006/2007 Bolszewo
KS Sulmin 4-0 AS Pomorze Chełm
KS II Sulmin 0-3 Bravo
GKP Barca 2005/2006/2007 Bolszewo 0-2 KS Sulmin
1/4 finału
UKS Olimpijczyk III Kwakowo 3-0 UKS Olimpijczyk Kwakowo
GKS Przodkowo 1-1 k. 0-2 SL SOS Salos Słupsk
GTS Czarna Dąbrówka 0-0 k. 3-4 GKS Morena Gdańsk
UKS Olimpijczyk II Kwakowo 0-0 k. 3-1 KP Starogard
o miejsca 5-8
UKS Olimpijczyk Kwakowo 0-0 k. 2-3 GTS Czarna Dąbrówka
GKS Przodkowo 3-2 KP Starogard
UKS Olimpijczyk Kwakowo 1-2 KP Starogard
GTS Czarna Dąbrówka 0-2 GKS Przodkowo
1/2 finału
UKS Olimpijczyk III Kwakowo 0-1 GKS Morena Gdańsk
SL SOS Salos Słupsk 0-1 UKS Olimpijczyk II Kwakowo
o 3 miejsce
UKS Olimpijczyk III Kwakowo 1-0 SL SOS Salos Słupsk
finał
GKS Morena Gdańsk 0-0 k. 5-6 UKS Olimpijczyk II Kwakowo
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU