W turnieju wzięło udział 36 drużyn.
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Łukasz Szmydki (Vamos Gdańsk)
Najlepsza bramkarz: Marcin Majewski (Drutex-Bytovia Bytów)
Najlepszy zawodnik: Jan Przybyszewski (GKS Kowale)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | AUTO-FARBEX Przodkowo | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 7 - 0 |
2. | GKS Przodkowo | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 14 - 1 |
3. | Stacja Smaku Shell Udorpie | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 9 |
4. | KS Sulmin | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 - 18 |
GKS Przodkowo 0-1 AUTO-FARBEX Przodkowo
Stacja Smaku Shell Udorpie 6-1 KS Sulmin
Stacja Smaku Shell Udorpie 0-2 AUTO-FARBEX Przodkowo
KS Sulmin 0-8 GKS Przodkowo
GKS Przodkowo 6-0 Stacja Smaku Shell Udorpie
AUTO-FARBEX Przodkowo 4-0 KS Sulmin
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Maniara Gdańsk | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 - 2 |
2. | Omida Hemako Sztutowo | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 5 - 2 |
3. | JR Pogórze Gdynia | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5 - 4 |
4. | GKS II Przodkowo | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 3 - 3 |
5. | Banińskie Koguty | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 - 9 |
JR Pogórze Gdynia 2-0 Banińskie Koguty
GKS II Przodkowo 0-0 Omida Hemako Sztutowo
Maniara Gdańsk 1-0 JR Pogórze Gdynia
Banińskie Koguty 0-1 GKS II Przodkowo
Maniara Gdańsk 0-0 Omida Hemako Sztutowo
JR Pogórze Gdynia 1-1 GKS II Przodkowo
Omida Hemako Sztutowo 3-0 Banińskie Koguty
GKS II Przodkowo 1-2 Maniara Gdańsk
Omida Hemako Sztutowo 2-2 JR Pogórze Gdynia
Banińskie Koguty 1-3 Maniara Gdańsk
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Zenit Łęczyce | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 7 - 1 |
2. | Elas-Pol Niestępowo | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 11 - 3 |
3. | GKS Kowale | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 2 - 5 |
4. | Macarena | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 4 |
5. | Staples | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 - 9 |
Elas-Pol Niestępowo 1-2 Zenit Łęczyce
Macarena 0-0 GKS Kowale
Staples 0-2 Elas-Pol Niestępowo
Zenit Łęczyce 1-0 Macarena
Staples 0-1 GKS Kowale
Elas-Pol Niestępowo 3-0 Macarena
GKS Kowale 0-0 Zenit Łęczyce
Macarena 2-0 Staples
GKS Kowale 1-5 Elas-Pol Niestępowo
Zenit Łęczyce 4-0 Staples
grupa D
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Centrum Pelplin | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 5 - 2 |
2. | Kolumbia | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 5 - 3 |
3. | KP Fusy | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 4 |
4. | Flex | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 - 5 |
Centrum Pelplin 2-2 Kolumbia
Flex 1-2 KP Fusy
Flex 0-1 Kolumbia
KP Fusy 0-1 Centrum Pelplin
Centrum Pelplin 2-0 Flex
Kolumbia 2-1 KP Fusy
grupa E
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Redar Słupsk | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 5 - 2 |
2. | Maj Projekt Gdańsk | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 - 2 |
3. | NIKO Kokoszkowy | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 - 5 |
4. | Katowice Nocą | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 - 5 |
Katowice Nocą 0-1 Maj Projekt Gdańsk
Redar Słupsk 2-0 NIKO Kokoszkowy
Redar Słupsk 1-1 Maj Projekt Gdańsk
NIKO Kokoszkowy 2-2 Katowice Nocą
Katowice Nocą 1-2 Redar Słupsk
Maj Projekt Gdańsk 1-1 NIKO Kokoszkowy
grupa F
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | NIKO | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 4 - 1 |
2. | Drutex-Bytovia Bytów | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8 - 4 |
3. | Doner King Zblewo | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4 - 3 |
4. | Klub Abstynenta | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 - 5 |
5. | Alko Bro Team | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 - 6 |
Doner King Zblewo 2-1 Alko Bro Team
Klub Abstynenta 1-3 Drutex-Bytovia Bytów
NIKO 1-0 Doner King Zblewo
Alko Bro Team 0-1 Klub Abstynenta
NIKO 2-1 Drutex-Bytovia Bytów
Doner King Zblewo 1-0 Klub Abstynenta
Drutex-Bytovia Bytów 3-0 Alko Bro Team
Klub Abstynenta 0-1 NIKO
Drutex-Bytovia Bytów 1-1 Doner King Zblewo
Alko Bro Team 0-0 NIKO
grupa G
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Niewidomi Kielce | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 7 - 0 |
2. | Vamos Gdańsk | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 6 - 0 |
3. | Mikol & Klassa Team | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4 - 3 |
4. | Verraco/Start Łeba | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 - 5 |
5. | Łupaj Siupaj | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 - 12 |
Mikol & Klassa Team 0-0 Vamos Gdańsk
Verraco/Start Łeba 3-0 Łupaj Siupaj
Niewidomi Kielce 3-0 Mikol & Klassa Team
Vamos Gdańsk 3-0 Verraco/Start Łeba
Niewidomi Kielce 3-0 Łupaj Siupaj
Mikol & Klassa Team 1-0 Verraco/Start Łeba
Łupaj Siupaj 0-3 Vamos Gdańsk
Verraco/Start Łeba 0-1 Niewidomi Kielce
Łupaj Siupaj 0-3 Mikol & Klassa Team
Vamos Gdańsk 0-0 Niewidomi Kielce
grupa H
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | My Travel Kwidzyn | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 6 - 2 |
2. | Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6 - 3 |
3. | Bryza | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 6 |
4. | Mogilno | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 - 7 |
Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL 4-0 Bryza
My Travel Kwidzyn 2-1 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
My Travel Kwidzyn 2-1 Mogilno
Mogilno 0-4 Bryza
Mogilno 1-1 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
Bryza 0-2 My Travel Kwidzyn
1/16 finału
AUTO-FARBEX Przodkowo 1-0 GKS II Przodkowo
Elas-Pol Niestępowo 5-0 KP Fusy
KS Sulmin 0-5vo Maniara Gdańsk
GKS Kowale 2-0 Kolumbia
GKS Przodkowo 2-0 JR Pogórze Gdynia
Zenit Łęczyce 1-0 Flex
Stacja Smaku Shell Udorpie 0-1 Omida Hemako Sztutowo
Macarena 3-3 k. 0-1 Centrum Pelplin
Redar Słupsk 4-1 Klub Abstynenta
Vamos Gdańsk 5-0 Bryza
Katowice Nocą 0-0 k. 2-1 NIKO
Mikol & Klassa Team 0-4 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
Maj Projekt Gdańsk 1-1 k. 2-3 Doner King Zblewo
Niewidomi Kielce 5-0vo Mogilno
NIKO Kokoszkowy 0-0 k. 0-2 Drutex-Bytovia Bytów
Łupaj Siupaj 1-0 My Travel Kwidzyn
1/8 finału
AUTO-FARBEX Przodkowo 4-2 Elas-Pol Niestępowo
Maniara Gdańsk 0-5 GKS Kowale
GKS Przodkowo 1-3 Zenit Łęczyce
Omida Hemako Sztutowo 3-0 Centrum Pelplin
Redar Słupsk 1-3 Vamos Gdańsk
Katowice Nocą 3-0 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
Doner King Zblewo 0-2 Niewidomi Kielce
Drutex-Bytovia Bytów 5-2 Łupaj Siupaj
1/4 finału
AUTO-FARBEX Przodkowo 0-3 Vamos Gdańsk
Zenit Łęczyce 4-1 Niewidomi Kielce
GKS Kowale 3-0 Katowice Nocą
Omida Hemako Sztutowo 1-1 k. 3-4 Drutex-Bytovia Bytów
1/2 finału
Vamos Gdańsk 4-1 GKS Kowale
Zenit Łęczyce 0-0 k. 1-3 Drutex-Bytovia Bytów
o 3. miejsce
GKS Kowale 3-1 Zenit Łęczyce
finał
Vamos Gdańsk 2-0 Drutex-Bytovia Bytów
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU