Pomorski Futbol Cup 2018 - seniorzy - szczegółowy harmonogram  - Pomorski Futbol Cup
12. grudnia 2018
14-16. grudnia 2018 na Hali w Przodkowie zostanie rozegrany turniej Pomorski Futbol Cup 2018 w kategorii seniorów. Poniżej prezentujemy podział na grupy oraz szczegółowy harmonogram.

Faza grupowa (piątek i sobota 14 i 15 grudnia 2018)

grupa A (piątek 14. grudnia)

18:00 GKS II Przodkowo - Budmax Przodkowo
18:12 Maniara Gdańsk - GKS Lipniczanka Lipnica
18:48 Hemako Sztutowo - GKS II Przodkowo
19:00 Budmax Przodkowo - Maniara Gdańsk
19:36 Hemako Sztutowo - GKS Lipniczanka Lipnica
19:48 GKS II Przodkowo - Maniara Gdańsk
20:24 GKS Lipniczanka Lipnica - Budmax Przodkowo
20:36 Maniara Gdańsk - Hemako Sztutowo
21:12 GKS Lipniczanka Lipnica - GKS II Przodkowo
21:24 Budmax Przodkowo - Hemako Sztutowo

grupa B (piątek 14. grudnia)
WOLNE MIEJSCE

18:24 AUTO-FARBEX Przodkowo - Nat-Parts TEAM
18:36 Zmarnowane Talenty - Rulis Sierakowice
19:12 - - AUTO-FARBEX Przodkowo
19:24 Nat-Parts TEAM - Zmarnowane Talenty
20:00 - - Rulis Sierakowice
20:12 AUTO-FARBEX Przodkowo - Zmarnowane Talenty
20:48 Rulis Sierakowice - Nat-Parts TEAM
21:00 Zmarnowane Talenty - -
21:36 Rulis Sierakowice - AUTO-FARBEX Przodkowo
21:48 Nat-Parts TEAM - -

grupa C (sobota 15. grudnia)

09:00 GKS Przodkowo - Start Mrzezino
09:12 Drutex FT Bytów - NIKO Starogard
09:48 Doner King Zblewo - GKS Przodkowo
10:00 Start Mrzezino - Drutex FT Bytów
10:36 Doner King Zblewo - NIKO Starogard
10:48 GKS Przodkowo - Drutex FT Bytów
11:24 NIKO Starogard - Start Mrzezino
11:36 Drutex FT Bytów - Doner King Zblewo
12:12 NIKO Starogard - GKS Przodkowo
12:24 Start Mrzezino - Doner King Zblewo

grupa D (sobota 15. grudnia)
WOLNE MIEJSCE

09:24 Witków Team - Belstroj
09:36 KS Chwaszczyno - Team Currenda Vamos Gdańsk
10:12 - - Witków Team
10:24 Belstroj - KS Chwaszczyno
11:00 - - Team Currenda Vamos Gdańsk
11:12 Witków Team - KS Chwaszczyno
11:48 Team Currenda Vamos Gdańsk - Belstroj
12:00 KS Chwaszczyno - -
12:36 Team Currenda Vamos Gdańsk - Witków Team
12:48 Belstroj - -

grupa E (sobota 15. grudnia)

13:12 MAJ Projekt - AD Dąbrowka Linia
13:24 Katowice Nocą - Łupaj Siupaj
14:00 Doner King II Zblewo - - MAJ Projekt
14:12 AD Dąbrowka Linia - Katowice Nocą
14:48 Doner King II Zblewo - Łupaj Siupaj
15:00 MAJ Projekt - Katowice Nocą
15:36 Łupaj Siupaj - AD Dąbrowka Linia
15:48 Katowice Nocą - Doner King II Zblewo
16:24 Łupaj Siupaj - MAJ Projekt
16:36 AD Dąbrowka Linia - Doner King II Zblewo

grupa F (sobota 15. grudnia)

13:36 MC Kebab Kwidzyn - Maxima
13:48 Klub Abstynenta - Kolumbia
14:24 MKS Bytovia Bytów - MC Kebab Kwidzyn
14:36 Maxima - Klub Abstynenta
15:12 MKS Bytovia Bytów - Kolumbia
15:24 MC Kebab Kwidzyn - Klub Abstynenta
16:00 Kolumbia - Maxima
16:12 Klub Abstynenta - MKS Bytovia Bytów
16:48 Kolumbia - MC Kebab Kwidzyn
17:00 Maxima - MKS Bytovia Bytów

grupa G (sobota 15. grudnia)
WOLNE MIEJSCE

17:24 Parotec Malbork - Niewidomi Kielce
17:36 Śmigło Team - Bryza Sztutowo
18:12 - - Parotec Malbork
18:24 Niewidomi Kielce - Śmigło Team
19:00 - - Bryza Sztutowo
19:12 Parotec Malbork - Śmigło Team
19:48 Bryza Sztutowo - Niewidomi Kielce
20:00 Śmigło Team - -
20:36 Bryza Sztutowo - Parotec Malbork
20:48 Niewidomi Kielce - -

grupa H (sobota 15. grudnia)
WOLNE MIEJSCE

17:48 Albatraoz Lebork - Kamex Parchowo
18:00 Macarena - STIV Meble
18:36 - - Albatraoz Lebork
18:48 Kamex Parchowo - Macarena
19:24 - - STIV Meble
19:36 Albatraoz Lebork - Macarena
20:12 STIV Meble - Kamex Parchowo
20:24 Macarena - -
21:00 STIV Meble - Albatraoz Lebork
21:12 Kamex Parchowo - -

Faza Pucharowa 16. grudnia 2018 (niedziela)

Faza pucharowa z udziałem 32 drużyn ( po 4 drużyny z każdej grupy)

POBIERZ DRABINKĘ FAZY PUCHAROWEJ

 

Czas gry:
grupy 5-zespołowe - 10 minut
grupy 4-zespołowe - 13 minut
faza pucharowa - 15 minut

WYNIKI NA ŻYWO Z TURNIEJU BĘDĄ PODAWANE NA STRONIE cup.pomorskifutbol.pl

 

 

Dodaj komentarz: