Red Devils Chojnice zdobywcą Pomorski Futbol Cup w kategorii oldbojów  - Pomorski Futbol Cup
2. marca 2014
W sobotę 1. marca 2014 na Hali w Przodkowie został rozegrany turniej z cyklu Pomorski Futbol Cup - w kategorii oldbojów. Po główne trofeum sięgnęła drużyna Red-Devils Chojnice, która w finale po rzutach karnych pokonała ABC Kościerzyna.



W turnieju wzięło udział 16 drużyn.



Grupa A



Zbrójstal/Ekspert Kartuzy 2-3 HG Solutions

Avans Wejherowo 0-3 Trójmiasto Jest Nasze

Łunia Band 4-0 Zbrójstal/Ekspert Kartuzy

HG Solutions 3-0 Avans Wejherowo

Łunia Band 5-2 Trójmiasto Jest Nasze

Zbrójstal/Ekspert Kartuzy 3-0 Avans Wejherowo

Trójmiasto Jest Nasze 0-5 HG Solutions

Avans Wejherowo 0-3 Łunia Band

Trójmiasto Jest Nasze 0-2 Zbrójstal/Ekspert Kartuzy

HG Solutions 3-3 Łunia Band



TABELA GRUPY A



Grupa B



IPA Gdynia 1-3 Duraj Gdańsk

ABC Kościerzyna 1-0 Oldboys Przodkowo

ABC Kościerzyna 3-0 Duraj Gdańsk

Oldboys Przodkowo 1-2 IPA Gdynia

IPA Gdynia 0-2 ABC Kościerzyna

Duraj Gdańsk 1-1 Oldboys Przodkowo



TABELA GRUPY B



Grupa C



Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 5-0 BOL-BUD Malbork

LenMar Gdynia 0-2 Znajomi Bytów

LenMar Gdynia 0-4 BOL-BUD Malbork

Znajomi Bytów 0-4 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica

Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 5-1 LenMar Gdynia

BOL-BUD Malbork 1-3 Znajomi Bytów



TABELA GRUPY C



Grupa D



Czarni Pruszcz Gdański 2001 2-3 Jacofs Bytów

Marynarka Wojenna RP 1-3 Red Devils Oldboys Chojnice

Marynarka Wojenna RP 0-1 Jacofs Bytów

Red Devils Oldboys Chojnice 1-0 Czarni Pruszcz Gdański 2001

Czarni Pruszcz Gdański 2001 0-4 Marynarka Wojenna RP

Jacofs Bytów 0-0 Red Devils Oldboys Chojnice



TABELA GRUPY D



1/8 finału:



Łunia Band 2-0 Oldboys Przodkowo

HG Solutions 1-4 IPA Gdynia

Duraj Gdańsk 2-0 Zbrójstal/Ekspert Kartuzy

ABC Kościerzyna 5-0 Trójmiasto Jest Nasze

Znajomi Bytów 1-2 Marynarka Wojenna RP

Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 6-0 Czarni Pruszcz Gdański 2001

Red Devils Oldboys Chojnice 1-0 LenMar Gdynia

Jacofs Bytów 1-1 k. 0-2 BOL-BUD Malbork



1/4 finału:



Łunia Band 4-1 Marynarka Wojenna RP

IPA Gdynia 0-0 k. 6-5 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica

Duraj Gdańsk 0-2 Red Devils Oldboys Chojnice

ABC Kościerzyna 1-0 BOL-BUD Malbork



1/2 finału:



Łunia Band 0-1 Red Devils Oldboys Chojnice

IPA Gdynia 1-1 k. 2-3 ABC Kościerzyna



o 3. miejsce:



Łunia Band 2-3 IPA Gdynia



finał:



Red Devils Oldboys Chojnice 0-0 k. 3-1 ABC Kościerzyna



Najlepszy strzelec - Grzegorz Kraska (Drzewiarz Rzeczenica) - 10 goli



Najlepszy zawodnik - Oleg Zozulya (Red-Devils Chojnice)



Najlepszy bramkarz - Grzegorz Czyżewski (ABC Kościerzyna)



FOTORELACJA (zdjęcia drużyn oraz dekoracja)






Dodaj komentarz: