W turnieju wzięło udział 16 drużyn.
Grupa A
Zbrójstal/Ekspert Kartuzy 2-3 HG Solutions
Avans Wejherowo 0-3 Trójmiasto Jest Nasze
Łunia Band 4-0 Zbrójstal/Ekspert Kartuzy
HG Solutions 3-0 Avans Wejherowo
Łunia Band 5-2 Trójmiasto Jest Nasze
Zbrójstal/Ekspert Kartuzy 3-0 Avans Wejherowo
Trójmiasto Jest Nasze 0-5 HG Solutions
Avans Wejherowo 0-3 Łunia Band
Trójmiasto Jest Nasze 0-2 Zbrójstal/Ekspert Kartuzy
HG Solutions 3-3 Łunia Band
TABELA GRUPY A
Grupa B
IPA Gdynia 1-3 Duraj Gdańsk
ABC Kościerzyna 1-0 Oldboys Przodkowo
ABC Kościerzyna 3-0 Duraj Gdańsk
Oldboys Przodkowo 1-2 IPA Gdynia
IPA Gdynia 0-2 ABC Kościerzyna
Duraj Gdańsk 1-1 Oldboys Przodkowo
TABELA GRUPY B
Grupa C
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 5-0 BOL-BUD Malbork
LenMar Gdynia 0-2 Znajomi Bytów
LenMar Gdynia 0-4 BOL-BUD Malbork
Znajomi Bytów 0-4 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 5-1 LenMar Gdynia
BOL-BUD Malbork 1-3 Znajomi Bytów
TABELA GRUPY C
Grupa D
Czarni Pruszcz Gdański 2001 2-3 Jacofs Bytów
Marynarka Wojenna RP 1-3 Red Devils Oldboys Chojnice
Marynarka Wojenna RP 0-1 Jacofs Bytów
Red Devils Oldboys Chojnice 1-0 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Czarni Pruszcz Gdański 2001 0-4 Marynarka Wojenna RP
Jacofs Bytów 0-0 Red Devils Oldboys Chojnice
TABELA GRUPY D
1/8 finału:
Łunia Band 2-0 Oldboys Przodkowo
HG Solutions 1-4 IPA Gdynia
Duraj Gdańsk 2-0 Zbrójstal/Ekspert Kartuzy
ABC Kościerzyna 5-0 Trójmiasto Jest Nasze
Znajomi Bytów 1-2 Marynarka Wojenna RP
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 6-0 Czarni Pruszcz Gdański 2001
Red Devils Oldboys Chojnice 1-0 LenMar Gdynia
Jacofs Bytów 1-1 k. 0-2 BOL-BUD Malbork
1/4 finału:
Łunia Band 4-1 Marynarka Wojenna RP
IPA Gdynia 0-0 k. 6-5 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
Duraj Gdańsk 0-2 Red Devils Oldboys Chojnice
ABC Kościerzyna 1-0 BOL-BUD Malbork
1/2 finału:
Łunia Band 0-1 Red Devils Oldboys Chojnice
IPA Gdynia 1-1 k. 2-3 ABC Kościerzyna
o 3. miejsce:
Łunia Band 2-3 IPA Gdynia
finał:
Red Devils Oldboys Chojnice 0-0 k. 3-1 ABC Kościerzyna
Najlepszy strzelec - Grzegorz Kraska (Drzewiarz Rzeczenica) - 10 goli
Najlepszy zawodnik - Oleg Zozulya (Red-Devils Chojnice)
Najlepszy bramkarz - Grzegorz Czyżewski (ABC Kościerzyna)
FOTORELACJA (zdjęcia drużyn oraz dekoracja)