Sobota, 13 grudnia 2014 - Hala w Przodkowie
Grupa A:
Amator Kiełpino
Aldex Żukowo
KS Radunia Stężyca
GKS Przodkowo
Sport Logistic Wejherowo
Grupa B:
Galaktyczni Pruszcz
Słupia Kwakowo
Pogoń Lębork
Wierzyca Stara Kiszewa
MOP Pomezania Malbork
Grupa C:
SMS Słupsk
Żuławy II Nowy Dwór Gdański
Hemako Sztutowo
MKS Drutex-Bytovia Bytów
Santos II Gdańsk
Grupa D:
SMS Słupsk 99
Żuławy Nowy Dwór Gdański
STAKOM Bytovia Bytów
Centrum Pelplin
Santos Gdańsk
grupa A i B:
Aldex Żukowo - Sport Logistic Wejherowo 09:00
Amator Kiełpino - GKS Przodkowo 09:12
Galaktyczni Pruszcz - Wierzyca Stara Kiszewa 09:24
Słupia Kwakowo - Pogoń Lębork 09:36
Radunia Stężyca - Aldex Żukowo 09:48
Sport Logistic Wejherowo - Amator Kiełpino 10:00
MOP Pomezania Malbork - Galaktyczni Pruszcz 10:12
Wierzyca Stara Kiszewa - Słupia Kwakowo 10:24
Radunia Stężyca - GKS Przodkowo 10:36
Aldex Żukowo - Amator Kiełpino 10:48
MOP Pomezania Malbork - Pogoń Lębork 11:00
Galaktyczni Pruszcz - Słupia Kwakowo 11:12
GKS Przodkowo - Sport Logistic Wejherowo 11:24
Amator Kiełpino - Radunia Stężyca 11:36
Pogoń Lębork - Wierzyca Stara Kiszewa 11:48
Słupia Kwakowo - MOP Pomezania Malbork 12:00
GKS Przodkowo - Aldex Żukowo 12:12
Sport Logistic Wejherowo - Radunia Stężyca 12:24
Pogoń Lębork - Galaktyczni Pruszcz 12:36
Wierzyca Stara Kiszewa - MOP Pomezania Malbork 12:48
1/8 finału - 13:00
1A-4B
2A-3B
3A-2B
4A-1B
grupa C i D:
SMS Słupsk - MKS Drutex-Bytovia Bytów 14:00
Żuławy II Nowy Dwór Gdański - Hemako Sztutowo 14:12
SMS Słupsk 99 - Centrum Pelplin 14:24
Żuławy Nowy Dwór Gdański - STAKOM Bytovia Bytów 14:36
Santos II Gdańsk - SMS Słupsk 14:48
MKS Drutex-Bytovia Bytów - Żuławy II Nowy Dwór Gdański 15:00
Santos Gdańsk - SMS Słupsk 99 15:12
Centrum Pelplin - Żuławy Nowy Dwór Gdański 15:24
Santos II Gdańsk - Hemako Sztutowo 15:36
SMS Słupsk - Żuławy II Nowy Dwór Gdański 15:48
Santos Gdańsk - STAKOM Bytovia Bytów 16:00
SMS Słupsk 99 - Żuławy Nowy Dwór Gdański 16:12
Hemako Sztutowo - MKS Drutex-Bytovia Bytów 16:24
Żuławy II Nowy Dwór Gdański - Santos II Gdańsk 16:36
STAKOM Bytovia Bytów - Centrum Pelplin 16:48
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Santos Gdańsk 17:00
Hemako Sztutowo - SMS Słupsk 17:12
MKS Drutex-Bytovia Bytów - Santos II Gdańsk 17:24
STAKOM Bytovia Bytów - SMS Słupsk 99 17:36
Centrum Pelplin - Santos Gdańsk 17:48
1/8 finału - 18:00
1C-4D
2C-3D
3C-2D
4C-1D
1/4 finału - 19:00
1/2 finału - 20:00
mecz o 3. miejsce - 20:30
finał - 20:45
Czas gry:
faza grupowa, 1/8 finału - 1x10 minut
od 1/4 finału - 1 x 12 minut