OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Karol Czubak (Jantar Ustka)
Najlepszy bramkarz: Marcin Nowak (Pogoń Lębork)
Najlepszy zawodnik: Filip Krefft (Pogoń Lębork)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | UTO/Jantar Ustka | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 - 4 |
2. | ZST Kartuzy | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7 - 3 |
3. | UKS RG 2000 I | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 7 - 6 |
4. | Polonia Gdańsk | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 - 4 |
5. | Drutex-Bytovia II Bytów | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 - 9 |
Drutex-Bytovia II Bytów 0-2 Polonia Gdańsk
UTO/Jantar Ustka 3-2 ZST Kartuzy
UKS RG 2000 I 2-0 Drutex-Bytovia II Bytów
Polonia Gdańsk 0-0 UTO/Jantar Ustka
UTO/Jantar Ustka 3-2 UKS RG 2000 I
ZST Kartuzy 1-0 Polonia Gdańsk
Drutex-Bytovia II Bytów 0-3 UTO/Jantar Ustka
UKS RG 2000 I 0-2 ZST Kartuzy
ZST Kartuzy 2-0 Drutex-Bytovia II Bytów
Polonia Gdańsk 1-3 UKS RG 2000 I
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Drutex-Bytovia Bytów | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 16 - 3 |
2. | Pogoń Lębork | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 16 - 5 |
3. | SMS/Gryf Słupsk 2000 | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12 - 5 |
4. | Młode JR Pogórze | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10 - 16 |
5. | Orły Tczew | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6 - 13 |
6. | UKS RG 2000 II | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 - 21 |
UKS RG 2000 II 1-2 Orły Tczew
SMS/Gryf Słupsk 2000 2-1 Młode JR Pogórze
Drutex-Bytovia Bytów 2-1 Pogoń Lębork
UKS RG 2000 II 0-4 SMS/Gryf Słupsk 2000
Orły Tczew 1-3 Pogoń Lębork
Młode JR Pogórze 1-4 Drutex-Bytovia Bytów
SMS/Gryf Słupsk 2000 4-1 Orły Tczew
Drutex-Bytovia Bytów 6-0 UKS RG 2000 II
Pogoń Lębork 7-0 Młode JR Pogórze
SMS/Gryf Słupsk 2000 1-2 Drutex-Bytovia Bytów
Orły Tczew 2-3 Młode JR Pogórze
UKS RG 2000 II 1-4 Pogoń Lębork
Drutex-Bytovia Bytów 2-0 Orły Tczew
Pogoń Lębork 1-1 SMS/Gryf Słupsk 2000
Młode JR Pogórze 5-1 UKS RG 2000 II
o miejsca 9-12
Drutex-Bytovia II Bytów 0-2 Orły Tczew
Drutex-Bytovia II Bytów 0-2 UKS RG 2000 II
1/4 finału
UTO/Jantar Ustka 6-2 Młode JR Pogórze
ZST Kartuzy 4-2 SMS/Gryf Słupsk 2000
UKS RG 2000 I 0-5 Pogoń Lębork
Polonia Gdańsk 2-1 Drutex-Bytovia Bytów
o miejsca 5-8
Młode JR Pogórze 4-3 UKS RG 2000 I
SMS/Gryf Słupsk 2000 0-4 Drutex-Bytovia Bytów
UKS RG 2000 I 3-5 SMS/Gryf Słupsk 2000
Młode JR Pogórze 1-4 Drutex-Bytovia Bytów
1/2 finału
UTO/Jantar Ustka 2-1 Pogoń Lębork
ZST Kartuzy 3-0 Polonia Gdańsk
o 3. miejsce
Pogoń Lębork 1-3 Polonia Gdańsk
finał
UTO/Jantar Ustka 2-0 ZST Kartuzy