OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Michał Zygarowski (Żuławy Nowy Dwór Gdański)
Najlepszy bramkarz: Rafał Łapigrowski (SMS Słupsk 1998)
Najlepszy zawodnik: Mateusz Popielarski (Hemako Sztutowo)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Young Boys Przodkowo | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 - 1 |
2. | Żuławy Nowy Dwór Gdański | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7 - 2 |
3. | I LO Kartuzy | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5 - 5 |
4. | Gryf Słupsk S.A. | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 - 4 |
5. | Wodomex Bojano Junior | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 - 8 |
Wodomex Bojano Junior 1-2 I LO Kartuzy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-1 Young Boys Przodkowo
Wodomex Bojano Junior 0-5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Young Boys Przodkowo 3-0 Gryf Słupsk S.A.
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-1 I LO Kartuzy
Gryf Słupsk S.A. 1-0 Wodomex Bojano Junior
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-0 Gryf Słupsk S.A.
I LO Kartuzy 1-2 Young Boys Przodkowo
Gryf Słupsk S.A. 0-1 I LO Kartuzy
Young Boys Przodkowo 0-0 Wodomex Bojano Junior
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Hemako Sztutowo | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 13 - 2 |
2. | SMS Słupsk 1998 | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8 - 2 |
3. | Żuławy II Nowy Dwór Gdański | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6 - 7 |
4. | Granit Kończewo | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2 - 6 |
5. | 1912 Borkowo | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2 - 7 |
6. | Karol Pęplino | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2 - 9 |
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 0-1 Granit Kończewo
1912 Borkowo 0-3 Hemako Sztutowo
Karol Pęplino 0-2 SMS Słupsk 1998
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 1-0 1912 Borkowo
Granit Kończewo 0-1 SMS Słupsk 1998
Hemako Sztutowo 3-0 Karol Pęplino
1912 Borkowo 0-0 Granit Kończewo
Karol Pęplino 0-2 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
SMS Słupsk 1998 0-0 Hemako Sztutowo
1912 Borkowo 2-0 Karol Pęplino
Granit Kończewo 1-3 Hemako Sztutowo
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 2-2 SMS Słupsk 1998
Karol Pęplino 2-0 Granit Kończewo
SMS Słupsk 1998 3-0 1912 Borkowo
Hemako Sztutowo 4-1 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
o miejsca 9-12
Wodomex Bojano Junior 1-0 Karol Pęplino
Wodomex Bojano Junior 0-1 1912 Borkowo
1/4 finału
Young Boys Przodkowo 6-0 Granit Kończewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-1 k. 9-10 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
I LO Kartuzy 0-2 SMS Słupsk 1998
Gryf Słupsk S.A. 2-2 k. 4-5 Hemako Sztutowo
o miejsca 5-8
Granit Kończewo 5-0 vo I LO Kartuzy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-1 k. 3-1 Gryf Słupsk S.A.
I LO Kartuzy 0-5 voGryf Słupsk S.A.
Granit Kończewo 1-4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
1/2 finału
Young Boys Przodkowo 2-1 SMS Słupsk 1998
Żuławy II Nowy Dwór Gdański 0-0 k. 1-2 Hemako Sztutowo
o 3. miejsce
SMS Słupsk 1998 2-2 k. 2-0 Żuławy II Nowy Dwór Gdański
finał
Young Boys Przodkowo 1-2 Hemako Sztutowo