Grupa A
Jaguar Gdańsk
Jaguar III Gdańsk
UKS Fregata Gdańsk
GKS Kowale II
Akademia Piłkarska Banino I
Grupa B
Jaguar II Gdańsk
Jaguar IV Gdańsk
GKS Kowale
Akademia Piłkarska Banino II
KS Rozłazino
Grupa C
UKS "Gminna Akademia Piłkarska" w Bruskowie Wielkim
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin
Korona Żelistrzewo
Lider Dębogórze
KS Skorzewo
Grupa D
UKS Sparta Sycewice
Dan- Car Myśliwiec Tuchomie
GOSRiT Luzino
Pomezania Malbork
MZKS Hel
grupa A
08:20 Jaguar III Gdańsk - Akademia Piłkarska Banino I
08:32 UKS Fregata Gdańsk - GKS II Kowale
09:08 Jaguar Gdańsk - Jaguar III Gdańsk
09:20 Akademia Piłkarska Banino I - UKS Fregata Gdańsk
09:56 Jaguar Gdańsk - GKS II Kowale
10:08 Jaguar III Gdańsk - UKS Fregata Gdańsk
10:44 GKS II Kowale - Akademia Piłkarska Banino I
10:56 UKS Fregata Gdańsk - Jaguar Gdańsk
11:56 GKS II Kowale - Jaguar III Gdańsk
12:08 Akademia Piłkarska Banino I - Jaguar Gdańsk
grupa B
08:44 Jaguar IV Gdańsk - KS Rozłazino
08:56 GKS Kowale - Akademia Piłkarska Banino II
09:32 Jaguar II Gdańsk - Jaguar IV Gdańsk
09:44 KS Rozłazino - GKS Kowale
10:20 Jaguar II Gdańsk - Akademia Piłkarska Banino II
10:32 Jaguar IV Gdańsk - GKS Kowale
11:08 Akademia Piłkarska Banino II - KS Rozłazino
11:20 GKS Kowale - Jaguar II Gdańsk
11:32 Akademia Piłkarska Banino II - Jaguar IV Gdańsk
11:44 KS Rozłazino - Jaguar II Gdańsk
grupa C
14:00 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin - KS Skorzewo
14:12 Korona Żelistrzewo - Lider Dębogórze
14:48 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim - AP St. Rąbała Jedynka Pelplin
15:00 KS Skorzewo - Korona Żelistrzewo
15:36 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim - Lider Dębogórze
15:48 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin - Korona Żelistrzewo
16:24 Lider Dębogórze - KS Skorzewo
16:36 Korona Żelistrzewo - UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
17:12 Lider Dębogórze - AP St. Rąbała Jedynka Pelplin
17:24 KS Skorzewo - UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
grupa D
14:24 Dan-Car Myśliwiec Tuchomie - MZKS Hel
14:36 GOSRiT Luzino - Pomezania Malbork
15:12 Sparta Sycewice - Dan-Car Myśliwiec Tuchomie
15:24 MZKS Hel - GOSRiT Luzino
16:00 Sparta Sycewice - Pomezania Malbork
16:12 Dan-Car Myśliwiec Tuchomie - GOSRiT Luzino
16:48 Pomezania Malbork - MZKS Hel
17:00 GOSRiT Luzino - Sparta Sycewice
17:36 Pomezania Malbork - Dan-Car Myśliwiec Tuchomie
17:48 MZKS Hel - Sparta Sycewice
1/8 finału
12:30 - - -
12:45 - - -
13:00 - - -
13:15 - - -
18:00 - - -
18:15 - - -
18:30 - - -
19:00 - - -
1/4 finału
19:00 - - -
19:15 - - -
19:30 - - -
19:45 - - -
1/2 finału
20:00 - - -
20:15 - - -
o 3. miejsce
20:30 - - -
finał
20:45 - - -
WYNIKI NA ŻYWO Z TURNIEJU BĘDĄ PODAWANE NA STRONIE cup.pomorskifutbol.pl