Pomorski Futbol Cup 2016 - seniorzy  - Pomorski Futbol Cup

Pomorski Futbol Cup 2016 - seniorzy

grupa A

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Hala Przodkowo 5 15 5 0 0 14 - 2
2. Omida Hemako Sztutowo 5 8 2 2 1 6 - 1
3. Budmax Przodkowo 5 8 2 2 1 3 - 4
4. Maniara Gdańsk 5 5 1 2 2 3 - 7
5. Old Kowales 5 5 1 2 2 2 - 7
6. Sajmon Team 5 0 0 0 5 3 - 10
Tabele meczów bezpośrednich:
  Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
Omida Hemako Sztutowo 1 1 0 1 0 0 - 0
Budmax Przodkowo 1 1 0 1 0 0 - 0


Maniara Gdańsk 1 1 0 1 0 1 - 1
Old Kowales 1 1 0 1 0 1 - 1
Pokaż cały terminarz - grupa A

grupa B

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Top Trans Toporek 3 6 2 0 1 8 - 2
2. Niewidomi Kielce 3 6 2 0 1 6 - 5
3. KS Kczewo 3 6 2 0 1 5 - 5
4. Borkowo - Gruntcase 3 0 0 0 3 2 - 9
Tabele meczów bezpośrednich:
  Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
Top Trans Toporek 2 3 1 0 1 4 - 2
Niewidomi Kielce 2 3 1 0 1 3 - 3
KS Kczewo 2 3 1 0 1 3 - 5
Pokaż cały terminarz - grupa B

grupa C

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. GKS Przodkowo 4 9 3 0 1 7 - 3
2. OSP Częstkowo 4 8 2 2 0 6 - 2
3. Katowice Nocą 4 7 2 1 1 5 - 3
4. Auto Max Parts Szemud 4 3 1 0 3 1 - 6
5. Grubasy Kolbudy 4 1 0 1 3 1 - 6
Pokaż cały terminarz - grupa C

grupa D

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Doner King Zblewo 4 8 2 2 0 6 - 1
2. Sparta Kleszczewo II 4 8 2 2 0 5 - 3
3. TAI WORK 4 8 2 2 0 3 - 1
4. SMS Bytów 4 3 1 0 3 1 - 4
5. Łupaj Siupaj 4 0 0 0 4 3 - 9
Tabele meczów bezpośrednich:
  Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
Doner King Zblewo 2 2 0 2 0 1 - 1
Sparta Kleszczewo II 2 2 0 2 0 1 - 1
TAI WORK 2 2 0 2 0 0 - 0
Pokaż cały terminarz - grupa D

grupa E

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Albatraoz 4 12 4 0 0 12 - 2
2. Sparta Kleszczewo 4 7 2 1 1 7 - 5
3. Vamos Gdańsk 4 7 2 1 1 4 - 4
4. Firma Kołaszewski Bytów 4 3 1 0 3 4 - 9
5. Balsam Pomorski 4 0 0 0 4 3 - 10
Tabele meczów bezpośrednich:
  Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
Sparta Kleszczewo 1 1 0 1 0 1 - 1
Vamos Gdańsk 1 1 0 1 0 1 - 1
Pokaż cały terminarz - grupa E

grupa F

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Wodomex Bojano 5 13 4 1 0 11 - 3
2. Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL 5 12 4 0 1 11 - 8
3. Elas-Pol Niestępowo 5 9 3 0 2 11 - 6
4. Specjalni Bytów 5 7 2 1 2 8 - 8
5. Bryza 5 3 1 0 4 4 - 8
6. Centrum Pelplin 5 0 0 0 5 4 - 16
Pokaż cały terminarz - grupa F

1/16 finału

Hala Przodkowo - - 18.12.2016 - 10:00
(1) A1 - B5
OSP Częstkowo 5 - 5
k. 3-1
Firma Kołaszewski Bytów 18.12.2016 - 10:20
(2)
Top Trans Toporek 1 - 0 Old Kowales 18.12.2016 - 10:40
(3)
Sparta Kleszczewo II 0 - 5
vo
Auto Max Parts Szemud 18.12.2016 - 11:00
(4)
GKS Przodkowo 2 - 2
k. 4-5
Łupaj Siupaj 18.12.2016 - 12:00
(5)
Sparta Kleszczewo 2 - 1 Maniara Gdańsk 18.12.2016 - 12:20
(6)
Doner King Zblewo 2 - 0 Grubasy Kolbudy 18.12.2016 - 12:40
(7)
Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL 3 - 1 Borkowo - Gruntcase 18.12.2016 - 13:00
(8)
Albatraoz 8 - 0 Bryza 18.12.2016 - 14:00
(9)
KS Kczewo 0 - 2 SMS Bytów 18.12.2016 - 14:20
(10)
Niewidomi Kielce 1 - 0 Balsam Pomorski 18.12.2016 - 14:40
(11)
Budmax Przodkowo 3 - 1 Specjalni Bytów 18.12.2016 - 15:00
(12)
Omida Hemako Sztutowo 5 - 0
vo
Centrum Pelplin 18.12.2016 - 16:00
(13)
Katowice Nocą 1 - 4 Vamos Gdańsk 18.12.2016 - 16:20
(14)
Wodomex Bojano 2 - 2
k. 3-2
Sajmon Team 18.12.2016 - 16:40
(15)
TAI WORK 1 - 0 Elas-Pol Niestępowo 18.12.2016 - 17:00
(16)

1/8 finału

Hala Przodkowo 4 - 0 OSP Częstkowo 18.12.2016 - 11:20
Top Trans Toporek 5 - 0 Auto Max Parts Szemud 18.12.2016 - 11:40
Łupaj Siupaj 3 - 2 Sparta Kleszczewo 18.12.2016 - 13:20
Doner King Zblewo 3 - 0 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL 18.12.2016 - 13:40
Albatraoz 3 - 0 SMS Bytów 18.12.2016 - 15:20
Niewidomi Kielce 1 - 0 Budmax Przodkowo 18.12.2016 - 15:40
Omida Hemako Sztutowo 3 - 2 Vamos Gdańsk 18.12.2016 - 17:20
Wodomex Bojano 2 - 0 TAI WORK 18.12.2016 - 17:40

1/4 finału

Hala Przodkowo 2 - 1 Top Trans Toporek 18.12.2016 - 18:00
Łupaj Siupaj 1 - 1
k. 1-3
Doner King Zblewo 18.12.2016 - 18:20
Albatraoz 0 - 1 Niewidomi Kielce 18.12.2016 - 18:40
Omida Hemako Sztutowo 3 - 0 Wodomex Bojano 18.12.2016 - 19:00

1/2 finału

Hala Przodkowo 0 - 0
k. 2-3
Doner King Zblewo 18.12.2016 - 19:20
Niewidomi Kielce 1 - 1
k. 1-3
Omida Hemako Sztutowo 18.12.2016 - 19:40

o 3. miejsce

Hala Przodkowo 1 - 2 Niewidomi Kielce 18.12.2016 - 20:00

finał

Doner King Zblewo 1 - 0 Omida Hemako Sztutowo 18.12.2016 - 20:20