Pomorski Futbol Cup 2016 - seniorzy
Tabele meczów bezpośrednich:
Pokaż cały terminarz - grupa A
Tabele meczów bezpośrednich:
Pokaż cały terminarz - grupa B
Pokaż cały terminarz - grupa C
Tabele meczów bezpośrednich:
Pokaż cały terminarz - grupa D
Tabele meczów bezpośrednich:
Pokaż cały terminarz - grupa E
Pokaż cały terminarz - grupa F
Hala Przodkowo |
- |
- |
18.12.2016 - 10:00 |
(1) A1 - B5 |
OSP Częstkowo |
5 - 5 k. 3-1 |
Firma Kołaszewski Bytów |
18.12.2016 - 10:20 |
(2) |
Top Trans Toporek |
1 - 0 |
Old Kowales |
18.12.2016 - 10:40 |
(3) |
Sparta Kleszczewo II |
0 - 5 vo |
Auto Max Parts Szemud |
18.12.2016 - 11:00 |
(4) |
GKS Przodkowo |
2 - 2 k. 4-5 |
Łupaj Siupaj |
18.12.2016 - 12:00 |
(5) |
Sparta Kleszczewo |
2 - 1 |
Maniara Gdańsk |
18.12.2016 - 12:20 |
(6) |
Doner King Zblewo |
2 - 0 |
Grubasy Kolbudy |
18.12.2016 - 12:40 |
(7) |
Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL |
3 - 1 |
Borkowo - Gruntcase |
18.12.2016 - 13:00 |
(8) |
Albatraoz |
8 - 0 |
Bryza Sztutowo |
18.12.2016 - 14:00 |
(9) |
KS Kczewo |
0 - 2 |
SMS Bytów |
18.12.2016 - 14:20 |
(10) |
Niewidomi Kielce |
1 - 0 |
Balsam Pomorski |
18.12.2016 - 14:40 |
(11) |
Budmax Przodkowo |
3 - 1 |
Specjalni Bytów |
18.12.2016 - 15:00 |
(12) |
Omida Hemako Sztutowo |
5 - 0 vo |
Centrum Pelplin |
18.12.2016 - 16:00 |
(13) |
Katowice Nocą |
1 - 4 |
Vamos Gdańsk |
18.12.2016 - 16:20 |
(14) |
Wodomex Bojano |
2 - 2 k. 3-2 |
Sajmon Team |
18.12.2016 - 16:40 |
(15) |
TAI WORK |
1 - 0 |
Elas-Pol Niestępowo |
18.12.2016 - 17:00 |
(16) |
Hala Przodkowo |
4 - 0 |
OSP Częstkowo |
18.12.2016 - 11:20 |
Top Trans Toporek |
5 - 0 |
Auto Max Parts Szemud |
18.12.2016 - 11:40 |
Łupaj Siupaj |
3 - 2 |
Sparta Kleszczewo |
18.12.2016 - 13:20 |
Doner King Zblewo |
3 - 0 |
Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL |
18.12.2016 - 13:40 |
Albatraoz |
3 - 0 |
SMS Bytów |
18.12.2016 - 15:20 |
Niewidomi Kielce |
1 - 0 |
Budmax Przodkowo |
18.12.2016 - 15:40 |
Omida Hemako Sztutowo |
3 - 2 |
Vamos Gdańsk |
18.12.2016 - 17:20 |
Wodomex Bojano |
2 - 0 |
TAI WORK |
18.12.2016 - 17:40 |
Hala Przodkowo |
2 - 1 |
Top Trans Toporek |
18.12.2016 - 18:00 |
Łupaj Siupaj |
1 - 1 k. 1-3 |
Doner King Zblewo |
18.12.2016 - 18:20 |
Albatraoz |
0 - 1 |
Niewidomi Kielce |
18.12.2016 - 18:40 |
Omida Hemako Sztutowo |
3 - 0 |
Wodomex Bojano |
18.12.2016 - 19:00 |
Hala Przodkowo |
0 - 0 k. 2-3 |
Doner King Zblewo |
18.12.2016 - 19:20 |
Niewidomi Kielce |
1 - 1 k. 1-3 |
Omida Hemako Sztutowo |
18.12.2016 - 19:40 |
Hala Przodkowo |
1 - 2 |
Niewidomi Kielce |
18.12.2016 - 20:00 |
Doner King Zblewo |
1 - 0 |
Omida Hemako Sztutowo |
18.12.2016 - 20:20 |