Pomorski Futbol Cup 2016 - rocznik 2009/2010  - Pomorski Futbol Cup

Pomorski Futbol Cup 2016 - rocznik 2009/2010

grupa A

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Pomerania Gdańsk 3 7 2 1 0 5 - 1
2. Lider Dębogórze 3 4 1 1 1 3 - 2
3. Dragon Bojano 3 4 1 1 1 2 - 2
4. GKS Przodkowo 3 1 0 1 2 1 - 6
Tabele meczów bezpośrednich:
  Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
Lider Dębogórze 1 1 0 1 0 0 - 0
Dragon Bojano 1 1 0 1 0 0 - 0
Pokaż cały terminarz - grupa A

grupa B

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Jaguar II Gdańsk 3 5 1 2 0 4 - 1
2. Akademia Piłkarska Banino 3 5 1 2 0 3 - 2
3. AP St. Rąbała Jedynka Pelplin II 3 2 0 2 1 2 - 3
4. UKS Fregata Gdańsk 3 2 0 2 1 1 - 4
Tabele meczów bezpośrednich:
  Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
Jaguar II Gdańsk 1 1 0 1 0 0 - 0
Akademia Piłkarska Banino 1 1 0 1 0 0 - 0


AP St. Rąbała Jedynka Pelplin II 1 1 0 1 0 0 - 0
UKS Fregata Gdańsk 1 1 0 1 0 0 - 0
Pokaż cały terminarz - grupa B

grupa C

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. KS Skorzewo 3 5 1 2 0 3 - 1
2. AP St. Rąbała Jedynka Pelplin I 3 4 1 1 1 2 - 3
3. Sparta Sycewice 3 3 0 3 0 3 - 3
4. Jaguar Gdańsk 3 2 0 2 1 1 - 2
Pokaż cały terminarz - grupa C

o miejsca 9-12

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Jaguar Gdańsk 3 7 2 1 0 5 - 1
2. AP St. Rąbała Jedynka Pelplin II 3 6 2 0 1 6 - 3
3. UKS Fregata Gdańsk 3 4 1 1 1 3 - 4
4. GKS Przodkowo 3 0 0 0 3 1 - 7
Pokaż cały terminarz - o miejsca 9-12

1/4 finału

Jaguar II Gdańsk 1 - 0 Lider Dębogórze 29.10.2016 - 13:24
Pomerania Gdańsk 2 - 2
k. 2-3
Sparta Sycewice 29.10.2016 - 14:00
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin I 0 - 0
k. 2-3
Akademia Piłkarska Banino 29.10.2016 - 14:36
KS Skorzewo 2 - 0 Dragon Bojano 29.10.2016 - 14:48

o miejsca 5-8

Lider Dębogórze 0 - 1 AP St. Rąbała Jedynka Pelplin I 29.10.2016 - 15:00
Pomerania Gdańsk 1 - 1
k. 1-2
Dragon Bojano 29.10.2016 - 15:12
Lider Dębogórze 1 - 3 Pomerania Gdańsk 29.10.2016 - 15:24
AP St. Rąbała Jedynka Pelplin I 0 - 0
k. 1-0
Dragon Bojano 29.10.2016 - 15:36

1/2 finału

Jaguar II Gdańsk 1 - 0 Akademia Piłkarska Banino 29.10.2016 - 16:00
Sparta Sycewice 3 - 1 KS Skorzewo 29.10.2016 - 16:15

o 3. miejsce

Akademia Piłkarska Banino 0 - 1 KS Skorzewo 29.10.2016 - 16:30

finał

Jaguar II Gdańsk 0 - 0
k. 2-3
Sparta Sycewice 29.10.2016 - 16:45