Pomorski Futbol Cup 2017 - seniorzy  - Pomorski Futbol Cup

Pomorski Futbol Cup 2017 - seniorzy

grupa A

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. AUTO-FARBEX Przodkowo 3 9 3 0 0 7 - 0
2. GKS Przodkowo 3 6 2 0 1 14 - 1
3. Stacja Smaku Shell Udorpie 3 3 1 0 2 6 - 9
4. KS Sulmin 3 0 0 0 3 1 - 18
Pokaż cały terminarz - grupa A

grupa B

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Maniara Gdańsk 4 10 3 1 0 6 - 2
2. Omida Hemako Sztutowo 4 6 1 3 0 5 - 2
3. JR Pogórze Gdynia 4 5 1 2 1 5 - 4
4. GKS II Przodkowo 4 5 1 2 1 3 - 3
5. Banińskie Koguty 4 0 0 0 4 1 - 9
Tabele meczów bezpośrednich:
  Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
JR Pogórze Gdynia 1 1 0 1 0 1 - 1
GKS II Przodkowo 1 1 0 1 0 1 - 1
Pokaż cały terminarz - grupa B

grupa C

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Zenit Łęczyce 4 10 3 1 0 7 - 1
2. Elas-Pol Niestępowo 4 9 3 0 1 11 - 3
3. GKS Kowale 4 5 1 2 1 2 - 5
4. Macarena 4 4 1 1 2 2 - 4
5. Staples 4 0 0 0 4 0 - 9
Pokaż cały terminarz - grupa C

grupa D

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Centrum Pelplin 3 7 2 1 0 5 - 2
2. Kolumbia 3 7 2 1 0 5 - 3
3. KP Fusy 3 3 1 0 2 3 - 4
4. Flex 3 0 0 0 3 1 - 5
Tabele meczów bezpośrednich:
  Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
Centrum Pelplin 1 1 0 1 0 2 - 2
Kolumbia 1 1 0 1 0 2 - 2
Pokaż cały terminarz - grupa D

grupa E

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Redar Słupsk 3 7 2 1 0 5 - 2
2. Maj Projekt Gdańsk 3 5 1 2 0 3 - 2
3. NIKO Kokoszkowy 3 2 0 2 1 3 - 5
4. Katowice Nocą 3 1 0 1 2 3 - 5
Pokaż cały terminarz - grupa E

grupa F

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. NIKO 4 10 3 1 0 4 - 1
2. Drutex-Bytovia Bytów 4 7 2 1 1 8 - 4
3. Doner King Zblewo 4 7 2 1 1 4 - 3
4. Klub Abstynenta 4 3 1 0 3 2 - 5
5. Alko Bro Team 4 1 0 1 3 1 - 6
Tabele meczów bezpośrednich:
  Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
Drutex-Bytovia Bytów 1 1 0 1 0 1 - 1
Doner King Zblewo 1 1 0 1 0 1 - 1
Pokaż cały terminarz - grupa F

grupa G

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Niewidomi Kielce 4 10 3 1 0 7 - 0
2. Vamos Gdańsk 4 8 2 2 0 6 - 0
3. Mikol & Klassa Team 4 7 2 1 1 4 - 3
4. Verraco/Start Łeba 4 3 1 0 3 3 - 5
5. Łupaj Siupaj 4 0 0 0 4 0 - 12
Pokaż cały terminarz - grupa G

grupa H

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. My Travel Kwidzyn 3 9 3 0 0 6 - 2
2. Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL 3 4 1 1 1 6 - 3
3. Bryza 3 3 1 0 2 4 - 6
4. Mogilno 3 1 0 1 2 2 - 7
Pokaż cały terminarz - grupa H

1/16 finału

AUTO-FARBEX Przodkowo 1 - 0 GKS II Przodkowo 17.12.2017 - 10:00
Elas-Pol Niestępowo 5 - 0 KP Fusy 17.12.2017 - 10:20
KS Sulmin 0 - 5
vo
Maniara Gdańsk 17.12.2017 - 10:40
GKS Kowale 2 - 0 Kolumbia 17.12.2017 - 11:00
GKS Przodkowo 2 - 0 JR Pogórze Gdynia 17.12.2017 - 12:00
Zenit Łęczyce 1 - 0 Flex 17.12.2017 - 12:20
Stacja Smaku Shell Udorpie 0 - 1 Omida Hemako Sztutowo 17.12.2017 - 12:40
Macarena 3 - 3
k. 0-1
Centrum Pelplin 17.12.2017 - 13:00
Redar Słupsk 4 - 1 Klub Abstynenta 17.12.2017 - 14:00
Vamos Gdańsk 5 - 0 Bryza 17.12.2017 - 14:20
Katowice Nocą 0 - 0
k. 2-1
NIKO 17.12.2017 - 14:40
Mikol & Klassa Team 0 - 4 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL 17.12.2017 - 15:00
Maj Projekt Gdańsk 1 - 1
k. 2-3
Doner King Zblewo 17.12.2017 - 16:00
Niewidomi Kielce 5 - 0
vo
Mogilno 17.12.2017 - 16:20
NIKO Kokoszkowy 0 - 0
k. 0-2
Drutex-Bytovia Bytów 17.12.2017 - 16:40
Łupaj Siupaj 1 - 0 My Travel Kwidzyn 17.12.2017 - 17:00

1/8 finału

AUTO-FARBEX Przodkowo 4 - 2 Elas-Pol Niestępowo 17.12.2017 - 11:20
Maniara Gdańsk 0 - 5 GKS Kowale 17.12.2017 - 11:40
GKS Przodkowo 1 - 3 Zenit Łęczyce 17.12.2017 - 13:20
Omida Hemako Sztutowo 3 - 0 Centrum Pelplin 17.12.2017 - 13:40
Redar Słupsk 1 - 3 Vamos Gdańsk 17.12.2017 - 15:20
Katowice Nocą 3 - 0 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL 17.12.2017 - 15:40
Doner King Zblewo 0 - 2 Niewidomi Kielce 17.12.2017 - 17:20
Drutex-Bytovia Bytów 5 - 2 Łupaj Siupaj 17.12.2017 - 17:40

1/4 finału

AUTO-FARBEX Przodkowo 0 - 3 Vamos Gdańsk 17.12.2017 - 18:00
Zenit Łęczyce 4 - 1 Niewidomi Kielce 17.12.2017 - 18:20
GKS Kowale 3 - 0 Katowice Nocą 17.12.2017 - 18:40
Omida Hemako Sztutowo 1 - 1
k. 3-4
Drutex-Bytovia Bytów 17.12.2017 - 19:00

1/2 finału

Vamos Gdańsk 4 - 1 GKS Kowale 17.12.2017 - 19:20
Zenit Łęczyce 0 - 0
k. 1-3
Drutex-Bytovia Bytów 17.12.2017 - 19:40

o 3. miejsce

GKS Kowale 3 - 1 Zenit Łęczyce 17.12.2017 - 20:00

finał

Vamos Gdańsk 2 - 0 Drutex-Bytovia Bytów 17.12.2017 - 20:20