14-16.12.2018 Pomorski Futbol Cup 2018 - seniorzy  - Pomorski Futbol Cup

14-16.12.2018 Pomorski Futbol Cup 2018 - seniorzy

grupa A

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Hemako Sztutowo 4 8 2 2 0 8 - 3
2. GKS II Przodkowo 4 7 2 1 1 5 - 5
3. Budmax Przodkowo 4 5 1 2 1 6 - 5
4. GKS Lipniczanka Lipnica 4 4 1 1 2 7 - 7
5. Maniara Gdańsk 4 3 1 0 3 2 - 8
Pokaż cały terminarz - grupa A

grupa B

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Rulis Sierakowice 3 9 3 0 0 10 - 3
2. Nat-Parts TEAM 3 6 2 0 1 6 - 5
3. AUTO-FARBEX Przodkowo 3 3 1 0 2 6 - 4
4. Zmarnowane Talenty 3 0 0 0 3 2 - 12
Pokaż cały terminarz - grupa B

grupa C

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. GKS Przodkowo 4 8 2 2 0 7 - 3
2. Doner King Zblewo 4 8 2 2 0 5 - 1
3. NIKO Starogard 4 7 2 1 1 6 - 4
4. Start Mrzezino 4 4 1 1 2 2 - 5
5. Drutex FT Bytów 4 0 0 0 4 3 - 10
Tabele meczów bezpo¶rednich:
  Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
GKS Przodkowo 1 1 0 1 0 0 - 0
Doner King Zblewo 1 1 0 1 0 0 - 0
Pokaż cały terminarz - grupa C

grupa D

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Team Currenda Vamos Gdańsk 3 9 3 0 0 10 - 3
2. KS Chwaszczyno 3 6 2 0 1 5 - 3
3. Belstroj 3 3 1 0 2 2 - 7
4. Witków Team 3 0 0 0 3 2 - 6
Pokaż cały terminarz - grupa D

grupa E

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Doner King II Zblewo 4 8 2 2 0 5 - 1
2. MAJ Projekt 4 7 2 1 1 5 - 3
3. Katowice Noc± 4 6 1 3 0 4 - 2
4. Łupaj Siupaj 4 5 1 2 1 5 - 3
5. AD D±browka Linia 4 0 0 0 4 1 - 11
Pokaż cały terminarz - grupa E

grupa F

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Maxima 4 10 3 1 0 15 - 2
2. Kolumbia 4 9 3 0 1 12 - 3
3. MC Kebab Kwidzyn 4 5 1 2 1 2 - 4
4. MKS Bytovia Bytów 4 3 1 0 3 5 - 5
5. Klub Abstynenta 4 1 0 1 3 0 - 20
Pokaż cały terminarz - grupa F

grupa G

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. ¦migło Team 1 3 1 0 0 9 - 2
2. Niewidomi Kielce 1 0 0 0 1 2 - 9
Pokaż cały terminarz - grupa G

grupa H

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Albatraoz Lebork 3 9 3 0 0 16 - 4
2. STIV Meble 3 6 2 0 1 7 - 3
3. Kamex Parchowo 3 3 1 0 2 5 - 8
4. Macarena 3 0 0 0 3 3 - 16
Pokaż cały terminarz - grupa H

1/16 finału

Hemako Sztutowo 10 - 0 Zmarnowane Talenty 16.12.2018 - 10:00
Doner King Zblewo 2 - 0 Belstroj 16.12.2018 - 10:20
GKS Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Rulis Sierakowice 16.12.2018 - 10:40
NIKO Starogard 5 - 0
vo
KS Chwaszczyno 16.12.2018 - 11:00
GKS II Przodkowo 4 - 0 AUTO-FARBEX Przodkowo 16.12.2018 - 12:00
GKS Przodkowo 2 - 1 Witków Team 16.12.2018 - 12:20
Budmax Przodkowo 2 - 1 Nat-Parts TEAM 16.12.2018 - 12:40
Start Mrzezino 0 - 1 Team Currenda Vamos Gdańsk 16.12.2018 - 13:00
Doner King II Zblewo 8 - 1 MKS Bytovia Bytów 16.12.2018 - 14:00
Niewidomi Kielce 5 - 0
vo
Kamex Parchowo 16.12.2018 - 14:20
Łupaj Siupaj 2 - 3 Maxima 16.12.2018 - 14:40
- - STIV Meble 16.12.2018 - 15:00
MAJ Projekt 1 - 5 MC Kebab Kwidzyn 16.12.2018 - 16:00
¦migło Team 4 - 0 Macarena 16.12.2018 - 16:20
Katowice Noc± 5 - 0
vo
Kolumbia 16.12.2018 - 16:40
- - Albatraoz Lebork 16.12.2018 - 17:00

1/8 finału

Hemako Sztutowo 4 - 0 Doner King Zblewo 16.12.2018 - 11:20
Rulis Sierakowice 2 - 0 NIKO Starogard 16.12.2018 - 11:40
GKS II Przodkowo 1 - 0 GKS Przodkowo 16.12.2018 - 13:20
Budmax Przodkowo 1 - 2 Team Currenda Vamos Gdańsk 16.12.2018 - 13:40
Doner King II Zblewo 2 - 1 Niewidomi Kielce 16.12.2018 - 15:20
Maxima 3 - 2 STIV Meble 16.12.2018 - 15:40
MC Kebab Kwidzyn 5 - 1 ¦migło Team 16.12.2018 - 17:20
Katowice Noc± 0 - 5 Albatraoz Lebork 16.12.2018 - 17:40

1/4 finału

Hemako Sztutowo 1 - 1
k. 2-3
Doner King II Zblewo 16.12.2018 - 18:00
GKS II Przodkowo 1 - 1
k. 2-3
MC Kebab Kwidzyn 16.12.2018 - 18:20
Rulis Sierakowice 1 - 3 Maxima 16.12.2018 - 18:40
Team Currenda Vamos Gdańsk 2 - 0 Albatraoz Lebork 16.12.2018 - 19:00

1/2 finału

Doner King II Zblewo 2 - 2
k. 3-4
Maxima 16.12.2018 - 19:20
MC Kebab Kwidzyn 0 - 4 Team Currenda Vamos Gdańsk 16.12.2018 - 19:40

o 3. miejsce

Doner King II Zblewo 0 - 0
k. 1-3
MC Kebab Kwidzyn 16.12.2018 - 20:00

finał

Maxima 1 - 2 Team Currenda Vamos Gdańsk 16.12.2018 - 20:20