Klasyfikacja strzelców - Pomorski Futbol Cup 2016 - seniorzy  - Pomorski Futbol Cup

Klasyfikacja strzelców

Pomorski Futbol Cup 2016 - seniorzy

10 Kaszuba Andrzej (Hala Przodkowo)
9 Madziąg Mateusz (Albatraoz)
6 Kreft Mikołaj (Omida Hemako Sztutowo)
5 Kiełb Patryk (Top Trans Toporek)
Kołudzki Andrzej (Albatraoz)
4 Begier Damian (Doner King Zblewo)
Bławat Oliwier (Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL)
Dampc Marcin (Elas-Pol Niestępowo)
Dempc Łukasz (Wodomex Bojano)
Osiński Mateusz (Vamos Gdańsk)
Paniński Kacper (KS Kczewo)
Rompca Andrzej (OSP Częstkowo)
Wierzbowski Maciej (Albatraoz)
3 Andrysiak Nikodem (Sparta Kleszczewo)
Data Filip (Firma Kołaszewski Bytów)
Deminachuk Maksym (Budmax Przodkowo)
Domjan Karol (Hala Przodkowo)
Gołuński Dariusz (Doner King Zblewo)
Górka Mateusz (Łupaj Siupaj)
Kamiński Michał (Doner King Zblewo)
Karwat Jakub (Centrum Pelplin)
Kiełb Kacper (Top Trans Toporek)
Kugiel Damian (Niewidomi Kielce)
Kwaśnik Łukasz (GKS Przodkowo)
Łuczak Mateusz (Hala Przodkowo)
Madani Karim (Niewidomi Kielce)
Nogieć Mateusz (Specjalni Bytów)
Parchem Przemysław (OSP Częstkowo)
Ryżek Mateusz (GKS Przodkowo)
Sidor Patryk (Top Trans Toporek)
Ulanowski Kamil (Albatraoz)
Urnowski Maciej (Vamos Gdańsk)
Wardowski Piotr (Vamos Gdańsk)
Widzicki Marek (Wodomex Bojano)
2 Borkowski Dariusz (Old Kowales)
Borski maciej (GKS Przodkowo)
Bukowski Adrian (Top Trans Toporek)
Chojnacki Bartosz (Specjalni Bytów)
Czyrson Krzysztof (Łupaj Siupaj)
Gliwa Dawid (Elas-Pol Niestępowo)
Groth Daniel (Wodomex Bojano)
Hinc Łukasz (Specjalni Bytów)
Iwanowski Krzysztof (Niewidomi Kielce)
Kasiewicz Michał (Firma Kołaszewski Bytów)
Kostuch Radosław (OSP Częstkowo)
Król Łukasz (Wodomex Bojano)
Kwasny Krzysztof (Maniara Gdańsk)
Miszkiewicz Gracjan (Albatraoz)
Moszczyński Błażej (Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL)
Myścich Piotr (Łupaj Siupaj)
Promiński Przemysław (Balsam Pomorski)
Rybarczyk Mateusz (SMS Bytów)
Sidor Kewin (Budmax Przodkowo)
Siemko Dawid (Wodomex Bojano)
Sobociński Patryk (Sajmon Team)
Szczegielniak Piotr (Firma Kołaszewski Bytów)
Szymański Greko (Bryza)
Tomkiewicz Łukasz (Sparta Kleszczewo II)
Tusk Łukasz (Sparta Kleszczewo)
Wachowski Łukasz (Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL)
Wesołowski Dawid (Sparta Kleszczewo II)
Wesołowski Michał (Sparta Kleszczewo)
Wityk Tomasz (Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL)
Wróbel Eryk (Elas-Pol Niestępowo)
Ziarko Patryk (Omida Hemako Sztutowo)
Żołnowski Sebastian (Hala Przodkowo)
1 Bereza Mateusz (Auto Max Parts Szemud)
Biedrzycki Rafał (Doner King Zblewo)
Brajsa Piotr (Sparta Kleszczewo)
Brzuzy Dawid (Wodomex Bojano)
Bujak Mateusz (Katowice Nocą)
Burliga Łukasz (Bryza)
Byczkowski Krystian (Elas-Pol Niestępowo)
Czychowski Paweł (Niewidomi Kielce)
Daniluk Maciej (Omida Hemako Sztutowo)
Frankowski Mateusz (Hala Przodkowo)
Friszkemut Paweł (Hemako Sztutowo)
Gajewski Łukasz (Sparta Kleszczewo II)
Gieraszek Arkadiusz (Katowice Nocą)
Gruchała Mateusz (Maniara Gdańsk)
Jurczak Patryk (Borkowo - Gruntcase)
Klinkusz Ireneusz (Top Trans Toporek)
Korniluk Marcin (Hala Przodkowo)
Kos Jakub (Sajmon Team)
Kozakiewicz Marek (Omida Hemako Sztutowo)
Kozhin Oleksandr (TAI WORK)
Kreft Mikołaj (Hemako Sztutowo)
Łaga Dawid (Wodomex Bojano)
Marszeniuk Mariusz (Budmax Przodkowo)
Medwid Sebastian (Firma Kołaszewski Bytów)
Miąskowski Łukasz (KS Kczewo)
Mikiprowicz Michał (Bryza)
Miłosz Mateusz (Elas-Pol Niestępowo)
Nowak Mateusz (Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL)
Ostryi Anton (TAI WORK)
Paliukk Roman (TAI WORK)
Pietraszkiewicz Michał (Borkowo - Gruntcase)
Polaszek Karol (OSP Częstkowo)
Pranczk Dawid (Specjalni Bytów)
Proena Arkadiusz (Katowice Nocą)
Rąbczyk Krystian (Niewidomi Kielce)
Rybak Viktor (TAI WORK)
Schornak Filip (OSP Częstkowo)
Silicki Grzegorz (Grubasy Kolbudy)
Skórczewski Grzegorz (Doner King Zblewo)
Sosnowski Filip (Katowice Nocą)
Stalka Patryk (Elas-Pol Niestępowo)
Stawikowski Artur (Hala Przodkowo)
Stępień Adrian (Niewidomi Kielce)
Stępień Radosław (Niewidomi Kielce)
Suchecki Mateusz (Sajmon Team)
Szałkowski Nikodem (Łupaj Siupaj)
Szczepański Maciej (Centrum Pelplin)
Szewczak Mateusz (Łupaj Siupaj)
Szulta Michał (Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL)
Teca Bartłomiej (Borkowo - Gruntcase)
Tusk Michał (Sparta Kleszczewo)
Urbanowicz Paweł (Balsam Pomorski)
Waniuga Marcin (Maniara Gdańsk)
Wenta Błażej (Katowice Nocą)
Wilamowski Łukasz (Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL)
Wirkus Samuel (SMS Bytów)
Wolski Sylwester (Firma Kołaszewski Bytów)
Wołoszyk Sylwester (Sparta Kleszczewo)
Wołyńczuk Arkadiusz (Doner King Zblewo)
Wroński Seweryn (Top Trans Toporek)
Ziarko Patryk (Hemako Sztutowo)
Zygarowski Michał (Sajmon Team)