1912 Borkowo zwycięzcą Pomorski Futbol Cup 2017 w kategorii oldbojów (FOTORELACJA)  - Pomorski Futbol Cup
5. marca 2017
Drużyna 1912 Borkowo zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2017 w kategorii oldbojów, który został rozegrany w dniach 4-5. marca 2017 na hali w Przodkowie.

W turnieju wzięło udział 15 drużyn.

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Mirosław Heron (Drzewiarz Oldboys Rzeczenica)

Najlepszy strzelec: Tomasz Broner (1912 Borkowo) - 10 bramek

Najlepszy zawodnik: Marcin Synoradzki (Red Devils Chojnice)

FOTORELACJA Z TURNIEJU

 

I miejsce - 1912 Borkowo

Zdjęcie

II miejsce - Red Devils Chojnice

Zdjęcie

III miejsce - JR Pogórze Oldboye Gdynia

Zdjęcie

IV miejsce - Drzewiarz Oldboys Rzeczenica

Zdjęcie

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Red-Devils Chojnice 3 9 3 0 0 7 - 1
2. JR Pogórze Oldboye Gdynia 3 3 1 0 2 4 - 5
3. Drutex Bytovia Oldboys 3 3 1 0 2 2 - 3
4. Oldboys Kolbudy 3 3 1 0 2 2 - 6


Drutex Bytovia Oldboys 1-0 Oldboys Kolbudy
Red-Devils Chojnice 2-1 JR Pogórze Oldboye Gdynia
Oldboys Kolbudy 2-1 JR Pogórze Oldboye Gdynia
Drutex Bytovia Oldboys 0-1 Red-Devils Chojnice
Red-Devils Chojnice 4-0 Oldboys Kolbudy
JR Pogórze Oldboye Gdynia 2-1 Drutex Bytovia Oldboys

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. 1912 Borkowo 3 9 3 0 0 13 - 0
2. AREX Gdynia 3 4 1 1 1 2 - 4
3. Autofarbex Przodkowo 3 2 0 2 1 2 - 5
4. Jacofs Bytów 3 1 0 1 2 1 - 9


1912 Borkowo 7-0 Jacofs Bytów
Autofarbex Przodkowo 1-1 AREX Gdynia
Jacofs Bytów 0-1 AREX Gdynia
1912 Borkowo 3-0 Autofarbex Przodkowo
Autofarbex Przodkowo 1-1 Jacofs Bytów
AREX Gdynia 0-3 1912 Borkowo

grupa C
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Eko-Color Bytów 3 7 2 1 0 6 - 2
2. U-99 Elbląg 3 6 2 0 1 5 - 2
3. Jaguar Gdańsk 3 4 1 1 1 3 - 3
4. Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 3 0 0 0 3 2 - 9


Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 1-3 Eko-Color Bytów
Jaguar Gdańsk 0-1 U-99 Elbląg
Eko-Color Bytów 2-0 U-99 Elbląg
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 1-2 Jaguar Gdańsk
Jaguar Gdańsk 1-1 Eko-Color Bytów
U-99 Elbląg 4-0 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica

grupa D
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Sztutozzeria Sztutowo 2 3 1 0 1 5 - 1
2. Maniara OldBoys 2 3 1 0 1 2 - 3
3. DRV Iława 2 3 1 0 1 3 - 6


DRV Iława 3-1 Maniara OldBoys
Sztutozzeria Sztutowo 0-1 Maniara OldBoys
DRV Iława 0-5 Sztutozzeria Sztutowo

1/8 finału

1912 Borkowo 4-0 Oldboys Kolbudy
AREX Gdynia 4-1 Drutex Bytovia Oldboys
Autofarbex Przodkowo 1-3 JR Pogórze Oldboye Gdynia
Jacofs Bytów 1-4 Red-Devils Chojnice
Sztutozzeria Sztutowo 0-3 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
Maniara OldBoys 3-0 Jaguar Gdańsk
DRV Iława 0-1 U-99 Elbląg
Eko-Color Bytów - wolny los

o miejsca 9-11
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Oldboys Kolbudy 2 4 1 1 0 5 - 3
2. DRV Iława 2 3 1 0 1 2 - 3
3. Autofarbex Przodkowo 2 1 0 1 1 2 - 3


Oldboys Kolbudy 2-2 Autofarbex Przodkowo
DRV Iława 1-3 Oldboys Kolbudy
Autofarbex Przodkowo 0-1 DRV Iława

1/4 finału

1912 Borkowo 1-0 Maniara OldBoys
AREX Gdynia 0-2 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica
JR Pogórze Oldboye Gdynia 1-0 Eko-Color Bytów
Red-Devils Chojnice 2-0 U-99 Elbląg

o miejsca 5-8

Maniara OldBoys 3-0 Eko-Color Bytów
AREX Gdynia 0-3 U-99 Elbląg
Eko-Color Bytów 2-0 AREX Gdynia
Maniara OldBoys 0-3 U-99 Elbląg

1/2 finału

1912 Borkowo 2-1 JR Pogórze Oldboye Gdynia
Drzewiarz Oldboys Rzeczenica 1-2 Red-Devils Chojnice

o 3. miejsce

JR Pogórze Oldboye Gdynia 2-2 k. 2-1 Drzewiarz Oldboys Rzeczenica

finał

1912 Borkowo 5-1 Red-Devils Chojnice
 

FOTORELACJA Z TURNIEJU

 

Dodaj komentarz: