W turnieju wzięło udział 12 drużyn.
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Adrian Waraksa (Stolem Gniewino)
Najlepsza bramkarz: Maciej Szpara (Stolem Gniewino)
Najlepszy zawodnik: Bartosz Płaczek (SP nr 10 Słupsk)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | GKS Przodkowo | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 - 1 |
2. | GKS Kowale 2007 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 - 1 |
3. | KP Zaspa Gdańsk Juniorzy | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 - 2 |
4. | Portowiec Gdańsk | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 - 3 |
KP Zaspa Gdańsk Juniorzy 0-1 GKS Kowale 2007
Portowiec Gdańsk 0-1 GKS Przodkowo
GKS Kowale 2007 0-1 Portowiec Gdańsk
KP Zaspa Gdańsk Juniorzy 1-1 GKS Przodkowo
Portowiec Gdańsk 0-2 KP Zaspa Gdańsk Juniorzy
GKS Przodkowo 0-0 GKS Kowale 2007
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Stolem Gniewino | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 7 - 1 |
2. | SP nr 10 Słupsk | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 2 - 0 |
3. | Lew Lębork | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 3 |
4. | Wisła Drewnica | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 - 8 |
Wisła Drewnica 0-2 Lew Lębork
Lew Lębork 1-2 Stolem Gniewino
SP nr 10 Słupsk 0-0 Stolem Gniewino
Wisła Drewnica 0-1 SP nr 10 Słupsk
SP nr 10 Słupsk 1-0 Lew Lębork
Stolem Gniewino 5-0 Wisła Drewnica
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | GKS Morena Gdańsk | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4 - 1 |
2. | SMS Gedania 1922 Gdańsk | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 - 1 |
3. | KP Pomerania Gdańsk 2006 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 - 1 |
4. | SP nr 10 Słupsk II | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 - 4 |
GKS Morena Gdańsk 0-0 KP Pomerania Gdańsk 2006
SMS Gedania 1922 Gdańsk 0-0 SP nr 10 Słupsk II
SMS Gedania 1922 Gdańsk 1-1 GKS Morena Gdańsk
SP nr 10 Słupsk II 0-1 KP Pomerania Gdańsk 2006
GKS Morena Gdańsk 3-0 SP nr 10 Słupsk II
KP Pomerania Gdańsk 2006 0-1 SMS Gedania 1922 Gdańsk
o miejsca 9-12
Portowiec Gdańsk 0-1 Wisła Drewnica
SP nr 10 Słupsk II 1-0 Lew Lębork
Portowiec Gdańsk 1-1 k. 2-0 Lew Lębork
Wisła Drewnica 3-0 SP nr 10 Słupsk II
1/4 finału
Stolem Gniewino 3-2 GKS Kowale 2007
GKS Przodkowo 0-1 KP Pomerania Gdańsk 2006
SMS Gedania 1922 Gdańsk 0-2 SP nr 10 Słupsk
GKS Morena Gdańsk 4-0 KP Zaspa Gdańsk Juniorzy
o miejsca 5-8
GKS Kowale 2007 2-0 SMS Gedania 1922 Gdańsk
GKS Przodkowo 2-0 KP Zaspa Gdańsk Juniorzy
SMS Gedania 1922 Gdańsk 3-0 KP Zaspa Gdańsk Juniorzy
GKS Kowale 2007 0-0 k. 2-0 GKS Przodkowo
1/2 finału
Stolem Gniewino 0-0 k. 3-1 SP nr 10 Słupsk
KP Pomerania Gdańsk 2006 0-0 k. 4-3 GKS Morena Gdańsk
o 3. miejsce
SP nr 10 Słupsk 1-1 k. 1-3 GKS Morena Gdańsk
finał
Stolem Gniewino 1-0 KP Pomerania Gdańsk 2006