Niedziela, 23 listopada 2014 - Hala w Przodkowie
Grupa A:
SKS Polonia Gdańsk 2004
Bałtyk II Gdynia
Młode Orły Łeba
SWMP Pokolenia Lechii Gdansk
AP Athletic
Grupa B:
GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia
GAP Sparta Gdańsk
UKS Fregata
U2 Bytów 2004
Grupa C:
Gryf 2009 Tczew
Bałtyk Gdynia 03
GKS II Kowale
UKS Sparta Sycewice
Akademia Piłkarska Człuchów
Grupa D:
Gryf 2009 II Tczew
GKS Kowale
MKS Piast Człuchów
Akademia Piłkarska Junior Football Academy rocznik 2005
godz. 8:30 - Grupa A i B
Bałtyk II Gdynia - AP Athletic 08:30
Młode Orły Łeba - SWMP Pokolenia Lechii Gdansk 08:43
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 08:56
GAP Sparta Gdańsk - UKS Fregata 09:09
Polonia Gdańsk 2004 - Bałtyk II Gdynia 09:22
AP Athletic - Młode Orły Łeba 09:35
Bałtyk Gdynia - U2 Bytów 2004 09:48
U2 Bytów 2004 - GAP Sparta Gdańsk 10:01
Polonia Gdańsk 2004 - SWMP Pokolenia Lechii Gdansk 10:14
Bałtyk II Gdynia - Młode Orły Łeba 10:27
GKS Przodkowo - UKS Fregata 10:40
Bałtyk Gdynia - GAP Sparta Gdańsk 10:53
SWMP Pokolenia Lechii Gdansk - AP Athletic 11:06
Młode Orły Łeba - Polonia Gdańsk 2004 11:19
UKS Fregata - U2 Bytów 2004 11:32
GAP Sparta Gdańsk - GKS Przodkowo 11:45
SWMP Pokolenia Lechii Gdansk - Bałtyk II Gdynia 11:58
AP Athletic - Polonia Gdańsk 2004 12:11
UKS Fregata - Bałtyk Gdynia 12:24
U2 Bytów 2004 - GKS Przodkowo 12:37
godz. 13:00 - mecze 1/8 finału
5A - 5B
1A-4B
2A-3B
1B-4A
2B-3A
kolejność meczów 1/8 finału może ulec zmianie
godz. 14:30 - grupa C i D
Bałtyk Gdynia 03 - Akademia Piłkarska Człuchów 14:30
GKS II Kowale - Sparta Sycewice 14:43
Piast Człuchów - AP Junior Football Academy 14:56
Gryf 2009 II Tczew - GKS Kowale 15:09
Gryf 2009 Tczew - Bałtyk Gdynia 03 15:22
Akademia Piłkarska Człuchów - GKS II Kowale 15:35
Gryf 2009 II Tczew - AP Junior Football Academy 15:48
GKS Kowale - Piast Człuchów 16:01
Gryf 2009 Tczew - Sparta Sycewice 16:14
Bałtyk Gdynia 03 - GKS II Kowale 16:27
Piast Człuchów - Gryf 2009 II Tczew 16:40
AP Junior Football Academy - GKS Kowale 16:53
Sparta Sycewice - Akademia Piłkarska Człuchów 17:06
GKS II Kowale - Gryf 2009 Tczew 17:19
Sparta Sycewice - Bałtyk Gdynia 03 17:32
Akademia Piłkarska Człuchów - Gryf 2009 Tczew 17:45
godz. 18:15 - mecze 1/8 finału
1C-4D
2C-3D
1D-4C
2D-3C
kolejność meczów 1/8 finału może ulec zmianie
godz. 19:15 1/4 finału
godz. 20:15 1/2 finału
20:45 - mecz o 3. miejsce
21:00 - finał
Czas gry:
Faza grupowa: 1 x 11minut,
Faza pucharowa: 1 x 13 minut