OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Fabian Urbański (SMS Gdańsk)
Najlepszy bramkarz: Krystian Pianka (SMS/Gryf Słupsk)
Najlepszy zawodnik: Mateusz Młyński (SMS Gdańsk)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | SMS Gdańsk | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 18 - 0 |
2. | GKS Kowale 2001 II | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8 - 5 |
3. | UTO/Jantar Ustka | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8 - 7 |
4. | SMS/Gryf Słupsk 2001 | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7 - 8 |
5. | Concordia Elbląg | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 - 11 |
6. | GKS Przodkowo | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 - 14 |
GKS Przodkowo 0-6 SMS Gdańsk
GKS Kowale 2001 II 1-2 SMS/Gryf Słupsk 2001
UTO/Jantar Ustka 2-0 Concordia Elbląg
GKS Przodkowo 0-3 GKS Kowale 2001 II
SMS Gdańsk 4-0 Concordia Elbląg
SMS/Gryf Słupsk 2001 2-3 UTO/Jantar Ustka
GKS Kowale 2001 II 0-3 SMS Gdańsk
UTO/Jantar Ustka 3-0 GKS Przodkowo
Concordia Elbląg 2-2 SMS/Gryf Słupsk 2001
GKS Kowale 2001 II 2-0 UTO/Jantar Ustka
SMS Gdańsk 2-0 SMS/Gryf Słupsk 2001
GKS Przodkowo 1-1 Concordia Elbląg
UTO/Jantar Ustka 0-3 SMS Gdańsk
Concordia Elbląg 0-2 GKS Kowale 2001 II
SMS/Gryf Słupsk 2001 1-0 GKS Przodkowo
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Victoria Śliwice | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 9 - 0 |
2. | GKS Kowale 2001 I | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 5 - 6 |
3. | AP Eurotur Gmina Chojnice | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6 - 4 |
4. | Concordia II Elbląg | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 - 6 |
5. | Olimpia Sztum | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6 - 10 |
6. | UTO/Jantar Ustka II | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4 - 9 |
GKS Kowale 2001 I 1-0 Concordia II Elbląg
Olimpia Sztum 3-0 UTO/Jantar Ustka II
AP Eurotur Gmina Chojnice 0-3 Victoria Śliwice
GKS Kowale 2001 I 3-1 Olimpia Sztum
Concordia II Elbląg 0-0 Victoria Śliwice
UTO/Jantar Ustka II 0-1 AP Eurotur Gmina Chojnice
Olimpia Sztum 1-3 Concordia II Elbląg
AP Eurotur Gmina Chojnice 4-0 GKS Kowale 2001 I
Victoria Śliwice 2-0 UTO/Jantar Ustka II
Olimpia Sztum 1-1 AP Eurotur Gmina Chojnice
Concordia II Elbląg 2-4 UTO/Jantar Ustka II
GKS Kowale 2001 I 0-1 Victoria Śliwice
AP Eurotur Gmina Chojnice 0-0 Concordia II Elbląg
Victoria Śliwice 3-0 Olimpia Sztum
UTO/Jantar Ustka II 0-1 GKS Kowale 2001 I
o miejsca 9-12
GKS Przodkowo 3-0 UTO/Jantar Ustka II
Concordia Elbląg 3-1 Olimpia Sztum
1/4 finału
SMS Gdańsk 3-2 Concordia II Elbląg
GKS Kowale 2001 II 4-0 AP Eurotur Gmina Chojnice
UTO/Jantar Ustka 0-1 GKS Kowale 2001 I
SMS/Gryf Słupsk 2001 1-0 Victoria Śliwice
o miejsca 5-8
Concordia II Elbląg 2-4 UTO/Jantar Ustka
AP Eurotur Gmina Chojnice 2-1 Victoria Śliwice
Concordia II Elbląg 1-3 Victoria Śliwice
UTO/Jantar Ustka 2-1 AP Eurotur Gmina Chojnice
1/2 finału
SMS Gdańsk 7-0 GKS Kowale 2001 I
GKS Kowale 2001 II 1-0 SMS/Gryf Słupsk 2001
o 3. miejsce
GKS Kowale 2001 I 2-0 SMS/Gryf Słupsk 2001
finał
SMS Gdańsk 4-0 GKS Kowale 2001 II